Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszertől lehet hüvelygombám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszertől lehet hüvelygombám?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok, idáig nagyon hosszú kapcsolataim voltak. Ott nem óvszerrel védekeztünk. Talán 20 éve volt dolgom gumival. 3 hónapja van egy srác, akivel imserkedek. Nagyon türelmes, most feküdtünk le hétfőn először. Gumival védekeztünk. Volt minden is, de előtte fürödtünk. Tiszta volt a keze is. Csütörtökön nem volt szex, csak "kezelt" 😅 szintén tiszta volt a keze...péntekre begombásodtam. Tudom, hogy az, szülés után ezzel sokáig szenvedtem, de ez már nagyon régen volt. Kenem canesten-el. Mitől lehet ez? Létezik, hogy a gumit nem bírom? De akkor 4 nap kell mire "kijön" rajtam?
tegnapelőtt 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gumitól szerintem csak allergias reakciód lenne.

Inkább a srácnal van valami.


Tegyél próbát a gumival ha elmult.pl vibrátorra huzz gumit és azzal masztizz.Ha kijön megint akkor a gumi,ha nem ,akkor meg a srác.

Persze igy egy kicsit hanyagolni kell a srácot,hogy biztos lehess benne.Ha nem jön ki a gumitól,akkor feküdj le a sráccal megint aztán meglátod.Ha kijön akkor a srác a ludas.Ha nem ,akkor lehet nála is elmult,amit talán nem is tudott hogy volt.

tegnapelőtt 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a latexes gumira vagyok allergiás, de akkor azonnal csíp, ég közben, utána a hüvelyem.Tehát nem telnek el napok közte.

Szerintem csak simán gombás lettél, aminek ezer más oka van.Genetikai hajlam, stressz, rossz étrend, legyengült immunrendszer.Nem kell szexelni sem ahhoz, hogy hüvelygombád legyen.

Egyébként az is elképzelhető, hogy mégis csak felsértette a körmeivel a hüvelyed, vagy picit durva volt.

tegnapelőtt 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljatok más óvszer márkát.
tegnapelőtt 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!