Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szuntessem meg fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szuntessem meg fogamzasgatlo tabletta altal eloidezett huvely gombat?

Figyelt kérdés
Nagyon regota van az hogy eg, viszket, faj a huvelyem es a korulotte lévő rész. Canesten kremmel hiaba kenem, biztosan tudom hogy a fogamzásgátló okozza mert korabvan szedtem es akkor is ugyanez volt. Lealltam vele majd most ujra kezdtem, es megint kijott. Mit tehetnék?

2020. aug. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts másik fogamzásgátlóra.
2020. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a teafaolaj vált be, esküszöm varázsszer :)


Hígítva használd, és csak külsőleg!

2020. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász? Komolyan... szakember tud célirányos gyógykészítményt felírni.
2020. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a nőgyógyászod és visszamész hozzá kenetvételre hogy "elég-e" a Canesten (lehet baktérium is a probléma okozója) és hogy felírass vele egy másik készítményt.
2020. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd abba a fogamzásgátlót! Írtad, hogy amikor korábban szedted, akkor is ez volt. Nyilván nincs jó hatással a szervezetedre a hormonos védekezés, így keresni kellene egy másik megoldást.
2020. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kellett az 5. válaszolót lepontozni. :D


Amikor fogamzásgátlót szedtem, akármit szedhettem, bármivel kenhettem (először azt használtam, amit a nődoki írt fel), nem múlt a gombásodás. Vagy ha el is múlt, pár héten belül visszajött.


Amióta nem szedem, egyáltalán nincs gombakert a lábam között. :D Azóta nem kellemetlen semmi. Teljesen felszabadultam.

2020. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem akarom abbahagyni, de ugy tunik muszaj lesz mert a hasam is gyakran faj, a petefeszkem.
2020. aug. 4. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én sem akartam.

Nyilván kényelmes védekezési forma volt számomra, számunkra is. :)


Azonban sokkal kényelmesebb, amióta nem szedem, és nem veszek meg a viszketéstől meg a hüvelyszárazságtól.

2020. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!