Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumióvszert milyen érzés viselni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumióvszert milyen érzés viselni?

Figyelt kérdés

Nem szorít? Nem fáj?


Fiú vagyok.



jún. 28. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell tapasztalni, melyik a legkényelmesebb a farkadra.


Ez néha nem könnyű és költségekkel jár...


De jobb, mint összeszedni vmit és a nemibeteg gondozóba járkálni! ;)

Vagy netán elb.szni az életedet azzal, hogy túl korán apa leszel!

jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én azt tudom mondani, amit a férjem mond.

Ha megfelelő méretű az óvszer, akkor nem szorít, nem fáj.

Vannak már ilyen nagyon vékony fajták, azt szinte érezni sem lehet.

A túl kicsi óvszer az persze szorít, meg veszélyes is, mert nagyobb az esélye, hogy kiszakad.

jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács pajtás: vegyél egy olcsó saját márkásat valahol és azzal próbáld ki hogy "működik" (hogy kell kibontani, felvenni, milyen érzet). Ne akkor csodálkozz rá elsőre amikor már éles akcióra kerül a sor. Addigra már flottul menjen a művelet!
jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szorít, nem fáj!

Viszont jártam már úgy, hogy rövid volt. Volt melyiktől viszketett a makkom stb...

Szóval ki kell próbálgatni.

Mindegy milyen vékony akkoris sokat tompítja az érzésekről viszont jobb mint valami nemi betegség...

Arra mindenképp figyelj, hogyan tárolod!!!

Soha se ilyen körülmények között nem szakadt még el óvszer, pedig voltak már vad dolgok is...

Legtöbbstör a gondatlan tárolás miatt sérül,pl zsebbe belegyömöszölve, aztán 2-3 hónapig ott ülsz rajta(pénztárcában far zsebben)

Ilyeneket ne csinálj vele mert tényleg elszakad!

jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Szar.
jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom kezdj el kutakodni apád éjjeliszekrényében. Biztos találsz pár "feleslegeset", és akkor megtudod magad.
júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!