Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erősítsetek meg kérlek! Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősítsetek meg kérlek! Most a fog. Gátló tabi véd a 7naos szünetben is? Illetve ha a 7nap után már az 1. tablettától teljesen ok a dolog?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam h a 7napos szünetben is véd. De a tájékoztatóban az van h ha 1napot kihagysz akkor a kövi 7napban más fog gátló eszköz ajánlott!(magyarul 7napig kéne szedni h újra teljesen védjen) Azaz csökken a hatása. Eleve nem szedem 7napig és mikor elkezdem akkor is még 7napig kéne szedi h védjen. Most én értem nagyon félre vagy hogy van ez?
2010. okt. 31. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

te milyen fogamzásgátlót szedsz?

mert ez a kérdés engem is érdekelne, hogy a 7napos szünetben amikor még nem jött meg, vagy esetleg már elmúlt, akkor is biztonságos e .

2010. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
novynette. Igazából én már 1,5éve szedem de mostanában olyanokat olvastam h véd a 7napos szünetben. Eddig úgy használtuk barátommal h a 7napos szünetbe eleve nem mert megvan, utána meg 7napon keresztül szedtem mire óvszer nélkül csináltuk.
2010. okt. 31. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 7 napos szünetben is véd.
2010. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igazából nem izgat mert ugyse csinálnánk.....és a 7napos szünet utáni 7napban is? Amikor még csak 1-2tabit szedtem be...
2010. okt. 31. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy véd folyamatosan! Nem kell óvszer mellé, ha rendesen szeded!
2010. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!