Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló védettség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló védettség?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem el a symicia 3 nevű fogamzásgátlót. minden nap ugyanabban az időben veszem be, pontosan, sohasem késtem még vele. az első levél szedése alatt vérzésem volt, majd amint beszedtem, tartottam egy hét szünetet,ekkor megjött és a héten pedig újrakezdtem. mindent úgy csinálok ahogy elő van írva. volt egy felfázásom (szintén az első levél alatt) amikor antibiotikumos port ittam, de a nőgyógyász azt mondta, a vérzés normális, és az antibiotikumos por alatt is védett vagyok. most tartok a 2. levélnél, de nem tudom hogy már lehetne-e próbálkozni védekezés nélkül, vagy érdemes inkább beszednem a 2. levelet is a biztonság kedvéért? és majd csak utána? nem tudom mennyire befolyásolták ezek a tényezők a hatását.

jún. 26. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyászod azt mondta most már védett vagy akkor az vagy. Az ő kezében vannak a leleteid, laboreredményeid nem a miénkben.
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
labor nem készült, persze nem kételkedek a szavaiban, csak azt mondta már első naptól is véd a tabletta stb.. kicsit hihetetlen volt azért mert tudtommal ez régen sem így működött
ma 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!