Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek normális ha 14-15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha 14-15 éves lány fogamzásgátlót szed CSAK AZÉRT, HOGY HÍZZON?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm és lusta sportolni, ezért fogamzásgátlót szed, hogy ne tűnjön olyan vékonynak. Mi a véleményetek?
2010. okt. 30. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem egy nagy baromság amit csinál, ha "kamlatyol" valakivel akkor azért, ha meg nem akkor meg azért... 15 évesen nem ezzel kellene foglalkoznia szerintem, hanem ha nincs megelégedve az alakjával akkor sportolni.
2010. okt. 31. 02:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy a sporttól nem fogsz hízni, max izmosodni, erősödni. Ő gondolom nőiesebb alakot szeretne, nem atléta alakot... -.-
2010. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát de miért fogamzásgátlót szed, hogy hízzon??? Lehet kapni csomó cuccot étvágyjavításra. B-vitamin, teák, homeopátiás gyógyszerek, stb. Az anyját sem értem nagyon... hogy mehetett bele ebbe, hogy fogamzásgátlót szedjen a lánya 14 évesen?!
2010. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Moszuke ***** válasza:
47%

így van... vannak alternatív(vitamin, tea stb) megoldások nem kéne egyből a legdruvábbal játszani..


és olyan hogy valaki genetikailag sovány?.. áh ugyan olyan nincs.. akkor takarodjon orvoshoz és az majd ír fel valami étvágy fokozót.


csináld akkor a tabletták helyett azt, hogy felkelsz már 8körül vagy korábban és egészen este 11ig kajálsz jobbnál jobb kajákat. és mivel ízlik sokat fogsz belőle enni.

2-3óránként eszel, reggel 8tól este 11ig.. ha ettől nem hízol akkor a tabletától sem fogsz.

én is csak azért vagyok sovány mert du 2kor még alszom:D

így kimarad van 3étkezés:):)

amikor melóztam és reggel 6től 11ig ettem híztam heti 2kilót. és nem ettem semmi extra dolgot... csak a szokásos kajákat. többnyire gagyi párizsi, kenyér oszt kész.

2010. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jah, a válasz, nem tudom mi számít kóroson soványnak, végülis tényleg elég vékony, genetikailag örökölte, az állítása szerint nőitlennek érzi magát, nagyobb mellet szeretne és nagyobb segget.. hát végülis valamilyen szinten meg tuodm érteni, de mégsem szimpatikus hogy egyből ez.. amúgy most hogy belegondolok nincs rossz alakja csak vékony.. modellnek még elmehetne az nem olyan gáz.. sőt UI: várom még a válaszokat írjatok nyugodtan.. ;)
2010. nov. 10. 20:16
 16/16 anonim válasza:

Genetikailag sovány igenis van,de ezen valóban nem segít sem a tabletta,sem az evés.Amire vigyázni kell:az egészsége,mert ha összeszed vmi komolyabbat könnyen súlyos következményei lehetnek,hiszen általában a "túl soványak"-nak gyengébb a szervezetük :(

Viszont pusztán azért,hogy jó legyen az alakja...ennyi erővel mehetne a plasztikára is :S

Amúgy én is kaptam 16 évesen fogamzásgátlót,régi fajtát,elárulhatom:egyetlenegy dekát sem híztam tőle,viszont biztos ami biztos szedtem,hiszen nyilván okkal írták föl.Aztán emellett lettem terhes 19évesen,aminek máig örülök,gyönyörű fiam született-de hízni?46 kg vok.Viszont a tablettáról egy életre letettem :))

Szép napot mindenkinek!

2010. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!