Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a gyűrű miatt van vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gyűrű miatt van vagy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Hüvelygyűrűt használok. Normálisan rendesen használom, nincs vele semmi gondom. A mensim elvileg ma jött meg, észrevettem reggel egy nagyobb élénk piros foltot a betétemen és gondoltam fölrakok egy tampont. Pár óra múlva le akartam cserélni, de alig volt benne vmi, majd beraktam egy másikat és miután hazaértem suliból kivettem és azon meg szinte semmi nem volt! Terhes lennék azért van ilyen kevés vagy a gyűrű miatt?


4 hónapja használom a gyűrűt, eddig nem volt ilyen... :S

Háziorvosom felirt nekem antibiotikumot felfázásra, de azt azután kezdtem el használni miután kivette a gyűrűt (kb 3 napja szedem és 4 napja nincs bennem gyűrű...)

16 vok


2009. jan. 5. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval most vagy a szünetben igaz?? és hogy lehet hogy később jön meg ez csak ilyen pecsételő vérzés volt. Szerintem terhes nem lehetsz mert, akkor nem jött volna meg érted mivel használsz fogamzásgátlót (gyűrűt) ilyenkor nem szabad arra gondolni hogy megjön közben. Ha még is idegeskedsz akkor vegyél egy tesztet. Bár szerintem felesleges. De így legalább megnyugszol :)
2009. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen most vagyok a szünetben, és ma reggel meg is jött rendesen nem is kevés, alig bírok vele :)

Megijedtem mert ilyen még sosem volt amióta menzeszelek (4 éve), hogy csak 1 kisebb foltocska van és egész nap semmi. Köszönöm a választ!!! :)

2009. jan. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!