Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és már lassan két hete vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés

de kb. 1hete már csak 1-2csepp néha-néha főleg akkor ha lefeküdtem a barátommal.ez normális?aggódom,mert a nőgyógyászom nem vizsgált meg mikor felírta a tabit mert h későn mentem és azt mondta h most január elején menjek vissza:S:S

ez nagy baj?felelőtlenség volt a dokimtól?


2009. jan. 5. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem normális,de a tabit szedők meg vannak róla győződve,hogy ez így tökéletes...
2009. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális az első 3 hónapban de, ha nem vagy biztos benne menj vissza a dokihoz.
2009. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszadó!


Egyáltalán senki sem hiszi azt,hogy ez így tökéletes,de így áll be rendesen a menstruáció,és a ciklus,szóval ha nem tudsz a dolgokról,akkor inkább ne mondj semmit...


Normális dolog,én is véreztem 2 hétig,hát nyár volt,kellemetlen volt,de megjön a menstruációd először a tabi szedés első hónapja után,és elmúlik...tapasztalat :D

2009. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik válaszoló!Ha Te mindent tudnál a fogamzásgátlóról,akkor azt is tudnád,hogy nem menstruációt idéz elő,hanem egy mesterséges vérzést,mivel nincs peteérés!És le lehet pontozni,de én is szedtem és köszönöm elég volt belőle!
2009. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog, a tájékoztatója is leírja, hogy előfordulhat! Ez nem jelenti azt, hogy nem hat megfelelően!
2009. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu,attól még,hogy nem ugyanaz megy ki belőled,az orvosok is ugyanúgy menstruációnak hívják...tudok róla mindent,és lehet neked nem vált be,de másoknak lehet attól még,hogy igen,és nem kell a tablettát szedőket elítélni,lehet csak nem akarnak egy kilyukadt gumi miatt egy abortuszt végigszenvedni...
2009. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tabletta miatt is végigszenvedhetsz egy abortuszt...
2009. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded nem igen!
2009. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsó válaszoló szedem rendesen minden nap 8kor és csak 1-2szer fordult elő h max 1órával vettem be később

2009. jan. 7. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kívánom,hogy neked is rá kelljen jönni,hogy rendszeres tabletta mellett milyen érzés amikor a szemedbe mondják,hogy terhes vagy!Azért itt is van esély a terhességre!
2009. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!