Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert síkosítót és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert síkosítót és egyéb dolgokat használjunk? 15f

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk már lefeküdni.Ja és hol tegyük meg?Mind a ketten szüzek vagyunk.Ő16f én 15f
2010. okt. 25. 21:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én a szememnek hiszek. Ha egyszer a legtöbb záróizom tágulásos, aki bejön a klinikára, egy héten többször is csinálta, abból azt a következtetést vonom le, hogy egy héten többször nem túl egészséges. Én az urológus professzoromnak hiszek, ő mondta a 2-3 hetet. Persze nem kötelező betartani, mindenki a saját kárán tanul...

Üdv: az orvostanhallgató

2010. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én nem kamuzok! Csak tudom mennyi időnként csináljuk! De gondolom ez is olyan h ha tényleg igaz ez az izomtágulás (én még mindig nem hiszek benne, én nem ismerek senkit akinek ilyen baja lenne!!!) akk is van akinek kijön havi 1 től is, van akinek napi 1től se... de sztem ez nem olyan gyakori max. azoknál léphet fel akik extrémebb dolgokat is dugdosnak fel oda. De én nem vok orvos, csak egy meleg srác, szal... higgy, akinek akarsz!

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz :):)


17/F

2010. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hú azt azért megkérdezhetem az orvostanhallgatótól h ha vkinél előjön ez a záróizom-tágulás, azzal mit tudnak csinálni? Mennyire könnyen orvosolható ez a dolog?


17/F

2010. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sokat nem tudnak vele csinálni, persze attól is függ, hogy milyen fokú. Ha enyhébb, akkor a beteg azt a tanácsot kapja, hogy bizonyos időközönként menjen el mosdóba, még ha nem is érzi az ingert, így nem érheti "baleset". Ha túlságosan kitágult akkor sebészeti úton valamennyire visszaszűkítik, ez persze nem hoz olyan tökéletes eredményt, vagy pelenka. Ez egy komoly betegség, és nincs ellene "tökéletes" ellenszer, csak hogy bizonyos időt hagyunk a záróizomnak a regenerálódásnak (ez a 2-3 hét).
2010. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy intim tornával gyógyítható. Ha belegondolsz ez is csak egy izom. Lehet edzeni és akkor vissza"feszül"
2010. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kriston Andi mondta el egyszer egy riportban, hogy mi a baj az anális szexszel. A végbél záróizma két rétegből áll és ebből csak az egyik feszíthető meg akaratlagosan. A másik réteg csak a székelési inger hatására tud elernyedni. Anális szex során ezt az utóbbi izomréteget gyakorlatilag erőszakkal kell egy feszített állapotból kitágítani. Nos, ez az, ami miatt ki tud tágulni és pont az a bibi, hogy ezt nem lehet edzeni akaratlagosan, mint más izmokat. Az hangozott még el, hogy emiatt nagyon csínján kell bánni az análszexxel, nagyon ritkán szabad csak csinálni, hogy ne okozzon szervi elváltozást. Szóval én az orvostanhallgatóval értek egyet. Nyilván persze vannak egyedi eltérések, hogy kinek mennyi szextől lehet ilyen problémája, nincs két egyforma emberi test.
2010. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
na, megvolt?
2010. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
hogy sikerült?
2010. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!