Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert síkosítót és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert síkosítót és egyéb dolgokat használjunk? 15f

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk már lefeküdni.Ja és hol tegyük meg?Mind a ketten szüzek vagyunk.Ő16f én 15f
2010. okt. 25. 21:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21:39 vok. Ha hosszú távú kapcsolatban vagytok sztem nem kell óvszer... mi nem használunk. Annyi a lényeg h előtte max. 1 órával menj el WCre utána zuhanyozz mosd meg magad ott ennyi. Nálunk még sose lett csokis semmi :D
2010. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek homokozni, ne b*zuljatok ennyi idősen.
2010. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
nekem is lenne egy kérdésem a 21:39-hez, úgy látom, ő komoly kapcsolatban van: milyen gyakran vagytok együtt análisan?
2010. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21:39 vok. Hát olyan 2-3 naponta. Miért?
2010. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
csak a sok internetes ijesztgetés miatt, hogy a záróizmok stb...
2010. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

még mindig 21:39 vok

ez a záróizmos baromság akkora hülyeség :D érted vannak olyan tagok akik szeretik a fistinget h felnyomja az egész öklét vagy a karját a könyökéig. Sztem elég gusztustalan de van aki ezt szereti... na ha nekik nem lesz semmi bajuk akk egy normál análszextől sem lesz senkinek :) Csak ijesztegetnek.

2010. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

ez a záróizmos dolog nem ijesztgetés, hanem így van. Már beszéltem olyan sráccal, aki kb semmit sem tud visszatartani..nézd meg a videot amit linkelek. Am én bisex vok és többek közt ezért nem csinálok ilyen anál dolgokat... 20/F


[link]

2010. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
na most akkor kinek higgyen az ember??
2010. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Síkosítóból mindenképpen olyan használjatok, amit lehet anális közösüléshez használni, mert sok fajta irritálja a végbélnyálkahártyát (legjobb a vazelin, az urológusuk is azt használják vizsgálatkor, mert az biztosan nem árt a latexnek, sem a nyálkahártyának). Óvszert mindenképpen használjatok, mert rengeteg fertőzést lehet kapni a fekáliától, hiszen teljesen kifertőtleníteni nem lehet a végbélt, és az felterjedhet, ami igen intenzív vesemedence gyulladásba torkollhat. Szóval sok síkosító, óvszer, és ha lehet 1 (mi inkább 2-3 hetet szoktunk javasolni) hétnél gyakrabban ne közösüljetek így, mert a végbélzáróizom tágulás nem csak ijesztgetés, hanem valós probléma, amivel sok homoszexuális beteg küzd.

Üdv: egy orvostanhallgató

2010. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

2-3 nap - 2-3 hét...

itt valaki kamuzik, de ki :(

2010. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!