Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajom lehet ha orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet ha orvosi beleegyezés nélkül használok egy régi, jól bevált fogigátló gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nem értem,miért intenek óva ettől :SS
2010. okt. 24. 10:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

kérdező amilyen poénosra veszed, akkor pofára fogsz esni hogy csak lesel, nem baj 1 hülye tininél kevesebb, aki okosnak hitte magát

az ilyenek meg is érdemlik :)

2010. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hülye tini?24éves vagyok! :DD
2010. okt. 26. 17:03
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

jah akkor bocsi :)

de 24 éves fejjel tudhatnád ezeket a dolgokat

2010. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan 24 évesen nincs ennyi eszed? Amennyi időt elvett az, hogy kerestél valakit, aki eladta neked és elmentél érte és megvetted tőle, annyi idő alatt az orvost is megjártad volna.

Nem sokkal vagyok fiatalabb nálad, 20 éves vagyok.

2 éve szedem folyamatosan a fogamzásgátlómat, és akkor volt eszem arra, hogy elmenjek és kivizsgáltassam magam előtte rendesen. És ha abbahagynám pl. gyerekszülés miatt és elkezdeném évek múlva szedni akkor is újra elmennék és megint megcsináltatnám a laboros dolgokat, mert az ember szervezete, hormonháztartása fél év alatt is teljesen meg tud változni! Attól, hogy x éve neked ez jó volt, nem biztos, hogy most is ugyanúgy jó!

De te tudod, előttem már leírtak elég sok mindent, te szervezeted, te felelősséged. De tényleg ne csodálkozz ha egy idő múlva valami bajod lesz.

Mi a gyógyszer neve egyébként?

2010. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!