Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajom lehet ha orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet ha orvosi beleegyezés nélkül használok egy régi, jól bevált fogigátló gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nem értem,miért intenek óva ettől :SS
2010. okt. 24. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell parázni, de ha nem használ semmit és 9 hónap múlva bent leszel a szülőszobán ne panaszkodj!
2010. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a teherbeesés az egyetlen kockázata. Azon se csodálkozz ha pár hét múlva agyvérzéssel vagy trombózissal kerülsz kórházba, esetleg jó pár év múlva ha babát szeretnél és nem jön össze, akkor is gondolj majd vissza arra a napra mikor lesz*rtad az orvostudományt, mert te okosabb vagy mert tanultál biológiát.
2010. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Jules10 ***** válasza:
88%
A 'fogalmazásgátló' tele van hormonkészítményekkel, ezért nem rajonganak, akik törődnek veled. A gumi egyszerűbb, csak nem olyan.
2010. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

:DD

Ugya miért lennék terhes??? Hisz pont azért fogamzásgátló a neve?

Régen sem volt probléma,most miért lenne??? Nem értem...

2010. okt. 24. 10:36
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
vagy belehalsz (nem vicc) vagy teherbe esel, vagy úgy tönkrevágja a szervezeted, hogy fiúnak fogsz kinézni...
2010. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 10:36


Gratulálok kérdező,Te sem lehetsz több 15nél,vagy rettenetesen sokszor buktál biológiából.

2010. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a te dolgod. Feltettél egy kérdést, mi válaszoltunk. A kérdésed alapján sokkal de sokkal több tapasztalatunk és tudásunk van a témában, mint neked. Innentől kezdve a te dolgod, hogy mit csinálsz. Elhinni nem fogod amit írunk, ahogy elnézem. Csak azt nem értem, hogy akkor minek tetted fel a kérdést. Mert okosnak nem tűnsz tőle.
2010. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést,mert számomra ezek elképzelhetetlenek!

Hogy lehetnek terhes ha régen sem volt ilyen baj????

még mellékhatása sem volt,nem hogy nem kívánt terhesség!!?

Ezért nem értem,most mirt reagálna másképpen a szervezetem 4év után?

2010. okt. 24. 10:55
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert 4 év alatt sokat változik a szervezeted. És egy 5 perces kivizsgálásba még nem halt bele senki.

Terhes talán nem leszel, de 4 év alatt változhattál annyit, hogy pl a trombózishajlamod megnőtt stb.

2010. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
tudod mit, kezd el szedni, az ember ugyis a sajat hibajabol tanul, de ha benne leszel a hiradoban h feldobtad a talpad vagy jetinek fogsz kinezni vagy 3-as ikreket varsz ne csodalkozz, es emlekezz vissza a napra h a doki mennyivel egyszerubb megoldas lett volna
2010. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!