Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendesen szedtem mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesen szedtem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hétfőtől gyógyszerszüneten vagyok ez a 3 adagom vége volt múlt hónapban és elötte a szedés szünet 4. napján azaz csütörtökön jött meg ma semi még a hasam sem fáj miért lehet ez? veletek volt már ilyen?
2010. okt. 21. 10:28
1 2
 11/15 Jucus Pucus ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7 éve szedem ugyanazt a gyógyszert, és mindig hétfőn jön meg, de most kedd reggel lett belőle. (De ha szerda lett volna, akkor sem aggódtam volna) Szóval sztem ne izgulj, én sem tettem.:)

2010. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem volt hasmenésem, nem hánytam, bevettem mindegyiket rendesen...
2010. okt. 21. 10:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod, előzőleg nyilván a 3 kihagyott szem miatt lett baj. Most más a helyzet, ne parázz már ennyire.
2010. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

most elkezzdtem szedni tegnep elött egy revalid szépségvitamint..

nem lehet hogy ez kicsit megzavarta?talán de lehet igazatok van nem parázok.. :D

2010. okt. 21. 11:01
 15/15 A kérdező kommentje:
igazatok van tiszta hülye vok tegnap este megjött :D köszikeh puszikaa
2010. okt. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!