Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnám leszedni véglegesí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leszedni véglegesítve magamank az Advanced Woman Calendart?

Figyelt kérdés

Megtaláltaláltuk, letöltöttük, de nem sikerült jó crack-et találni.

Van aki használja és megvan, hülyeség vezetemnek, ha 30 nap leteltével kezdhetem újra mert a progi addig enged, ha nincs crack.

Köszi


2009. jan. 1. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
a válasz engem is érdekelne
2009. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy hasonló onLine cucc, ha ez nem jön be...

www.ciklus.hu , én már egy éve használom

2009. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erre regelek is köszönöm:-)
2009. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hanyas verziót hasznalod?

nem mindegy!

nekem 2.0-as van, googlevan kb 10 perc volt talalni.

2009. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez jobban bejött. Nálam a ciklus.hu tévedett az ovuláció napját illetően. Rögtön áttértem erre...
2009. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*****


Akik nem kockák: van egy .nfo fájl... hogy meg tudd jeleníteni, írd át a kiterjesztését .txt-re. Abban le van írva, hogyan kell telepíteni, illetve crack-elni :DDD


Remélem segítettem :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen mi a legutolsót szedtük le, s akkor azért nem volt jó.

De köszönöm a linket, most már mükszik. :)


Minden szépet!

2009. jan. 2. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
[az utolsó válaszoló vagyok.] ha valakinek lenne vele még problémája akkor: miután kicsomagoltad lesz egy olyan mappád, hogy crack. abban van egy advanced woman calendar nevű fájl ( egy piros szív ) ezt kell bemásolnod a c:\Program files\advanced woman calendar mappába, lecserélve a régi fájlt. így működik, és nem shareware (határidős, demo) progid lesz, hanem teljes :D
2009. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én nagyon gáz vagyok de azt a filet sem találom, ahol át lehet írni a kiterjesztést.
2009. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kinkről töltötted le?


Különben a kiterjesztéses dolog nem lényeges, ne foglalkozz vele.

Miután kitömörítetted a .rar fájlt (rapidshare-ről így tölti le), kell hogy kapjál fájlokat és mappákat. Lesz egy crack nevű mappa (nálam: C:\Downloads\Advanced Woman Calendar 2.0\Crack), abban egy indító fájl (szív ikon: WomanCalendar.exe), azt kell bemásolni a C:\Program Files\Advanced Woman Calendar mappába, úgy, hogy kvázi lecseréled az eredeti parancsfájlt :D Így lesz a progi végleges és nem demo.

2009. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!