Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytablettát mikor kell felhelyezni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a tájékoztatón, hogy minimum a közösülés előtt 10 perccel, de pl. az előjáték előtt helyezzem már fel, vagy utána, közbe? szóval nem tudom, hogy amikor már kellően nedves vagyok, vagy lehet az előjáték előtt? A párom kézzel simogathatja a csiklómat, ugye? Azt hallottam, hogy keserű íze van, nyalakodni nem fog, de ujjazni szabad?

Ezek nincsenek benne a tájékoztatóban. Még annyit, hogy kézmosásnál hanyagoljuk a szappant? Mert ugye az nem tesz jót a tablettának. Szex előtt mindig a tisztaság kedvéért kezet mosunk.

Köszönöm a válaszokat!


2008. dec. 30. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Fel kell hogy oldódjon a tabletta,én úgy használtam,hogy még előjáték előtt feltettem,de bevallom,és nem elijeszteni akarlak,de nekem kényelmetlen volt,mert még mielőtt belémhatolt volna a párom,kijött az anyag,egyszerűen ahogy izgultam fel,kinyomtam magamból.Tehát nekem nem igazán vált be.Az ujjazás közben azért nem ok,mert kissé gusztustalan számomra,hogy gyógyszeres lesz a párom ujja,kinyalni meg végképp nem engedném,mert rossz íze is van,és ezt nem lehet nyalogatni(pedig a nyalakodást nagyon szeretem:) ).

Tehát már a petting előtt rakd fel mindenképp,ja és ha bármi nőgyógyászati gondod van,ami egyébként lehet hogy tünetileg nem jelentkezik nálad,akkor picit csípni fog,mikor felteszed,ez tapasztalat,onnan tudom,hogy menni kell dokihoz,mert különben tünetem nincs.


B.U.É.K

2008. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor már a "legelején" felteszem:). Holnap kellene, hogy megjöjjön a menstruációm, ezért most kipróbáljuk ez a fajta védekezést!:)
2008. dec. 30. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! Ne szappannal moss kezet a biztonság kedvéért,hanem intim lemosóval,én így szoktam.De peteérés környékén sztem ne élvezzen beléd,mert azért ezek a cuccok nem 100%-osak!
2009. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!