Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell rendesen felhelyez...

Hogyan kell rendesen felhelyezni a Klion D hüvelytablettát?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok, ha bevizezem rögtön mállni kezd, úgy nem jó.Bekrémeztem úgy könnyebb volt,de nem éreztem, hogy olyan mélyre tettem volna, sőt idegesített ott lent.Használtam már CNS hüvelykúpot azzal semmi baj nem volt.De ettől ki vagyok...:S Előre is köszönöm a segítséget!
2011. jan. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne vizezd be annyira, épp csak cspegtess rá egy két cseppet és gyors nyomd fel, mert én is így csináltam és amint víz érte elkezdett málni, de csak a tetejét vizeztem be, így nem lett az egész vizes, de elég nedves lett hogy nagy nehezen felnyomjam, igen nem olyan egyszerű mint a CNS és kicsit keményebb is de valahogy old meg :)
2011. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsodat!Ma este már így próbálkozom! :(

Most viszont újabb probléma lépett fel.Ilyen véres szerű váladék lett a betétemen,pedig most múlt el..nem jöhetne meg elvileg..Netán allergiás lennék rá?? Vagy ez normális reakció? Neked volt ilyen?

2011. jan. 5. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem volt ilyen, simán a kúp folyt ki fehéren. Nem tudom mi lehet, lehet hogy olyan hatással van rád, hogy kimart belül vmit, nem emlékszem van e a tájékoztatóban ilyen leírva, de sok kúpnál előfordul az ilyen. De az a biztos ha felhívod a nőgyógyászod és megkérdezed, normális-e? Gyógyulást.
2011. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!