Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A második levél tri regolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második levél tri regolt szedem. Ha 2-3 órás különbséggel veszem be, az mekkora baj?

Figyelt kérdés
Pl: hétfőn 19:30-kor vettem be, kedden 16:00-kor, szerdán 22:00-kor, és így tovább. 2-3 óra a 19:30-hoz képest.
2008. jan. 6. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
hát az még értheto, hogy késobb veszed be, mert elfelejted, de miért veszed be hamarabb? Ezt nem értem. Sztem állitsd be a mobilodra, hogy minden nap figyelmeztessen 19.30kor.Mert mégiscsak jobb ha mindig ugyanabban az idopontban szeded be. Ha néha-néha elfelejted az nem baj, de ha ennyire szétcsuszva szeded az már okozhat gondokat,pl. nem megfelelo védelmet.
2008. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Szerintem semmi bajod nem lesz, mert a tájákoztató szerint 36 órán belül kell bevenni a következő bogyót, így a néhány órás késés szerintem még belefér.

Én mindig este vettem be, de volt, hogy elfelejtettem és csak reggel vettem be és minden rendben volt. Ha 36 óránál több ídő telik el a bogyók bevétele között, akkor mensesed lesz.

2008. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát elég nagy butaságot írt a második hozzászóló!

Tudtommal minegyik tablettánál úgy van, hogy 12 órán belül még bevehető, de ha a 12 órát meghaladja, akkor a mensiig védekezni kell más módszerrel is!


És kedves kérdést feltevő: Az, hogy így össze vissza szeded, annyival jár, hogy nem fog mindig ugyanakkor megjönni, tehát lehet hogy 1 vagy 2 nappal később mint szokott!

2008. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

az elottem hozzászolo még nagyobb hulyeséget irt mert nem jo a szervezetnek ha így szeded. egyszeruen muszaj beállnia egy pontos idopontra a fogamzásgátlonak, nem csak annak érdekében, hogy megfelelo védelmet nyujtson, hanem az egész szervezetedben végbemeno változások miatt.

Valyon miért mondják az orvosok, hogy egy idopontban szedd...hmmm...jokedvukbol biztosan! Ha ennyire tapasztalatlanok vagytok, akkor ne válaszoljatok inkább.

és pontosan...itt-ott megengedheto egy kis csuszas, de ennyire szabálytalanul egyáltalán nem!

2008. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel már válaszoltak a kérdésedre, csak egyet szeretnék írni. Ha teheted, cseréld le a Tri Regolt. Nagyon régi tabletta, már abszolút nem korszerű. Vannak ennél sokkal jobb, enyhébb, alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlók. (Az én nőgyógyászom 8 éve mondta, hogy felejtsem el ezt a tablettát.)
2008. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!