Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők az eddigi partnereitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők az eddigi partnereitek közül mi volt a legcikibb, leggázabb dolog szex közben a pasi részéről?

Figyelt kérdés
Pl nem állt fel, két lökés után elélvezett.
2023. máj. 8. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatalabb sráccal találkoztam pár hónapja. Kifejezetten BDSM tematikájú lett volna a dolog. Ő domináns én alárendelt. Kb 5 perc volt az egész szeánsznak nevezett dolog. Hátrakötötte a kezemet, rávert a fenekemre párszor, megpróbált felpofozni (de az arcom helyett a fülemet ütötte meg az államat), kicsit csavargatta a mellbimbóimat majd letérdeltetett. Konkrétan 10 másodperc után már el is élvezett. Életem leggyatrább 5 perce volt...
2023. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az első barátom,előjáték,petting az szuper volt vele... aztán vártam a folytatást,de az valahogy sose jött össze neki. :) Én szűz voltam még,és mint ha félt volna berakni,volt mikor lelankadt neki,vagy elélvezett előjáték során és úgy már nem is akarta a behatolást.Ő azt mondta,hogy már nem szűz,de tuti az volt,jobb lett volna ha beismeri,mert láttam rajta ,hogy a punci nehézségeket okoz számára,amúgy előjáték nem volt rossz vele,csak nem mert továbblépni.
2023. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kb nulla előjáték, pedig én mondtam hogy szeretném, de "ne aggódjak jó lesz". Alig éreztem valamit a kicsi szerszámából, rám mászott, nagyokat nyögött a fülembe, aztán kb három lökés után megállt, mondtam most mi van? Konkrétan elment és elaludt rajtam.


A sztorihoz hozzátartozik, hogy a pasas sátrában történt a dolog egy fesztiválon és egyébként abszolút részeg volt, így utólag nem is tudom minek mentem bele. Másnap próbált bocsánatot kérni és meggyőzni hogy "ma este had tegye jóvá" de mondtam hogy tuti nem lesz semmi mégegyszer.

2023. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!