Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan működik szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik szerintetek a dolog?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal szexeltünk múlt hétvégén, azt hazudta hogy fogamzás gátlót szed màr vagy 5éve, és kiderült hogy nem igaz. Nem mentem el benne, illetve előtte kb egy órával orálisan elégített ki, szóval ez nem tudom változtat-e valamin. Nyilván én is hülye voltam tudom, de megbíztam benne mert ismerem már jó ideje. Ha esetleg terhes (ezzel idegesít, hívogat azóta minden nap sokszor..) hogyan működik az elvetetés? Sajnos nem lenne más, őt kidobnák valószínű a szülei otthonról ha teherbe esne és gyereket szülne.

Nemsokára meg kéne jönnie neki, most barnás folyadék/váladék jön neki, ez mit jelenthet szerintetek?

20 évesek vagyunk


2020. jún. 28. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
A barnás folyás a terhesség első jele. Az abortusz az egyetlen esély arra hogy ne szüljön gyereket.
2020. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt valaki nagyvonalakban elmondaná hogyan működik? Ki végzi (kórházban stb), mennyit kell rá várni, ilyesmi?
2020. jún. 28. 21:22
 3/8 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, abortusz előtt orvosnak látnia kell és kétszer el kell menni a családvédelmi szolgálathoz, ezután időpont a kórházba és egy nap alatt megvan maga az abortusz. 40 ezer forint kb kórházi úton, magándokinál jóval több lehet.
2020. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Kinyitod újra a laptopodat, felcsatlakozol a netre, beírod a keresőbe a témát és kapsz egy rakás oldalt, akár még a youtube-ra is kattints! Most komolyan, ezt nem tudod megtenni magadtól? Nem is csodálom, hgoy ebbe a helyzetbe kerültél. Szerinted vki el fogja itt mondani, le fogja írni, begépeli Neked? Neked? Írjon egy regényt a hülyeséged, lustaságod miatt? Vagy olyan ügyes, hogy a kérdésedre megtalálod a választ, bár azért egy kicsit dolgozni kell. Jó tanulást kívánok!
2020. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
3as vagyok, 4es: ennyi erővel te is leírhattad volna neki. Nyilván kettőn áll a vásár, ami a védekezést illeti, de ha a lány, akiről azt mondta régebb óta ismeri, hazudik arról hogy tablettát szed, magára vessen, ha terhes lesz. Mondom ezt lányként. Úgyhogy szerintem nem kell a srácnak ugrani rögtön.
2020. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Megtartjátok a babát és éltek boldogan hármasban.
2020. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5#, 4. vok, a Kérdező egy alkalmasnál nem bír gumit húzni? Ja, hogy zokni? Akkor magára vessen. A csaj - lehet, hogy - megkapta amit akart, de az is lehet, csak figyelmetlen volt.

Eszembe sincs regényt írni - neki.

2020. jún. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szándékosan nem védekezett, miből gondolod, hogy abortuszra majd el akar menni?

Először végezzen egy tesztet az aktus után legalább 2 héttel. Ha pozitív, akkor nőgyógyászhoz kell menni, de nem azonnal, mert csak akkor végeznek abortuszt, amikor már van szívhang. Az orvosnak kell jelentkeznie, hogy nem akarja megtartani, és ő majd elmondja a továbbiakat.


Ha nem akarja elvetetni, akkor viszont sem te, sem a szülei nem kötelezhetik, és simán rádverik a 18 évi gyerektartást.

2020. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!