Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek minek a jele hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek a jele hogy 3 hete folyamatosan menstruálok? Mi bajom lehet? Sürgős!

Figyelt kérdés
Meg jött a menstruációm és 1 hétig menstruáltam amelyik nap el múlt az nap szexuális életet folytattam!!És másnap ujra meg jött,de azért azt hozzá szeretném tenni hogy már egy jó ideje nem vagyok szűz!És azóta is meg van!!!Szóval így már 3 hete meg van és nagyon félek!! Mit tegyek??Mit csináljak?Minek a jele lehet ez!!
2010. okt. 9. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

elöző vagyok szóval a méhszája tágult ki és ezért volt.Egyb. lehet más oka is pl:gyulladás vagy hormonzavar,nem kell a legrosszabbra gondolni(bár tudom rögtön arra gondol ilyenkor az ember).Mindenesetre menj el vele orvoshoz amint tudsz.

Sok szerencsét ,nem lesz baj=)

2010. okt. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ötletem: TAKARODJÁL MÁR EL ORVOSHOZ!
2010. okt. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy ötletem!!!Fogd be a pofád!!
2010. okt. 9. 03:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Terhes biztosan nem vagy.
2010. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De most mit szenvedsz itt? Nm azvar, hogy három hete vérzel? Miért nem mentél még el orvoshoz?

Lehet akármi...cisztától kezdve méhnyakrákon keresztül egy sima átmeneti hormonzavarig bármi.

De ha még vársz egy kicsit, akkor vérszegény is leszel...

2010. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Nekem is volt ilyen 3 éve, 1 hónap után mentem el, és azonnal eü. kaparást hajtottak végre, mert kiderült, hogy valamiért nem akarta elengedni a petesejtet a méhfalam, nem tudott leválni, és ezért volt a 7 nap rendes menstruációm után még 21 nap pecsételő vérzésem. Azóta minden rendben van.28L
2010. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen volt velem is.Elmúlt a menzeszem, majd rá két napra újra megjött, de nem olyan erősen.Ez tartott kb 3 hétig.

Én voltam dokinál, megvizsgált és kaptam rá vérzés csillapítót, amitől pár nap alatt teljesen megszűnt a vérzésem.

2010. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és én is kb 3 hét után mentem dokihoz, de nagyon nehezen szántam rá magam és nálam is eü. kaparás lett a vége!
2010. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
14%
Én még amikor szűz voltam,még a menstruációm kezdetének első évében volt,hogy Decemberben belül 3-4szer megjött. iszonyú volt.Erős vérzés. Feltűnt a mamámnak, hogy ez nem normális, és elmentünk egy homeopata doktornőhöz,aki egy természetes szerrel rendberakott.Azt mondta ez az én koromban normális. De ha előfordul újra feltétlen menjek el Nőgyógyászhoz.Miutűn te már nem vagy szűz,én meg akkor 12-éves voltam Irány a nőgyógyász. Még egy kort mondanál nekem? Hátha tudok segíteni.Ne félj! L/15:)
2010. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!