Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek minek a jele hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek a jele hogy 3 hete folyamatosan menstruálok? Mi bajom lehet? Sürgős!

Figyelt kérdés
Meg jött a menstruációm és 1 hétig menstruáltam amelyik nap el múlt az nap szexuális életet folytattam!!És másnap ujra meg jött,de azért azt hozzá szeretném tenni hogy már egy jó ideje nem vagyok szűz!És azóta is meg van!!!Szóval így már 3 hete meg van és nagyon félek!! Mit tegyek??Mit csináljak?Minek a jele lehet ez!!
2010. okt. 9. 00:19
1 2
 1/19 nielindi ***** válasza:
menj el dokihoz. nem is értem, h miért vártál 3 hetet...
2010. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mi bajom lehet???
2010. okt. 9. 00:26
 3/19 A kérdező kommentje:
De minek a jele lehet??Lécci mondjatok példát mert már ki sírtam a lelkemet!
2010. okt. 9. 00:30
 4/19 Keeper válasza:

Google a barátunk, találtam neked linket:

[link]

Ebből kiolvashatod amire kíváncsi vagy.

2010. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ciszta is lehet. vagy rosszabb.
2010. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugye egy terhességet nem itt akarsz megállapíttatni? Irány a doki!
2010. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan a francból tudnánk mi megállapítani, h mi bajod van? Ezért van az orvos, majd megmondja. A netet nem ajánlom, csak megijeszted magad, nem biztos, hogy komoly.
2010. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szia! en segitek neked. nekem 2honapig volt meg,58kg-rol 47-re fogytam. elmentem dokihoz. sargatest hormon hianyom volt. fogamzasgatlot irt fel ami helyre rakott. menj dokihoz,de ne sirj minden oke lesz.
2010. okt. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat de ha van még valakinek ötlete szívesen várom még!!!
2010. okt. 9. 02:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de az egyik lányismerösömmel ugyanez volt ,és neki kiderült,h kitágult a méhe vmi miatt és müteni is kellett.
2010. okt. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!