Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol és milyen kotont vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és milyen kotont vegyek?

Figyelt kérdés

17/f

szűz vagyok most lesz az első.

Gáz ha egy gyógyszertárba megyek és ott veszek?

Nagyon hülyén néznek majd rám? :D


2010. okt. 8. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell ott venned,lehet kapni máshol is pl.Tesco, Cora ,DM ,Rossmann...

De amúgy egyáltalán nem ciki óvszert venni.

Én a Durex óvszereket szeretem szerintem azok a legjobbak.

2010. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak ne mini méretet vegyél:)
2010. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De Durexben csomó fajta van.

Egyébként meg tescoban nem fogok venni mert a gyógyszertár megbízhatóbb.

2010. okt. 8. 15:14
 5/14 easyRoller válasza:
Lyukasat!
2010. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Durexbe nekem a kedvencem a sötétszürke dobozú amin sport autó képe van.Az olyan jó bordázott, a másik ami jó a lila dobozú az extra vékony ,a zöld dobozú az mentolos, olyan kellemes hűsítő és bizsergető érzésű.

De van egy olyan durex is aminek a dobozán egy fordulatszám mérő képe van,az azért jó mert az óvszerbe olyan anyag van ami késlelteti a férfi magömlését.A narancssárga az pedig gyümölcsös ízesítésű.

2010. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Helló, Durex select. Ízesített. Ha nem a mentolost használod, akkor a kiscsaj úgy fogja bekapni mint a nyalókát. A többi óvszer a spermicid miatt büdös, mint a sz.ar.
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Durexet vegyél Rossmannban (mondjuk Extra safe, ami kék, és picit vastagabb az átlagnál). Én is akartam venni gyógyszertárban, és 8 helyen kesestem, és egyik helyen sem volt , mindenhol csak Masculan, meg valami noname volt.
2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
miért néznének rád hülyén??? annyira rossz, hogy azt hiszik a mai fiatalok, hogyha még valaki szűz, vagy gumit akar vásárolni az gáz...de miért???szerintem az gázabb ha később elkapsz valamit azért mert te büszkeségből, és parából, nem mersz venni gumit...minden értelmes, normális ember gumit vesz. nincs abba semmi! ez olyan mint ha kenyeret vennél a boltban!!!Azt meg hogy milyet vásárolj, azt magad döntöd el, de kaptál pár értelmes választ...én is a durexet ajánlom! sok szerencsét!(19 L)
2010. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát igazából neked kell kitapasztalnod, hogy számodra melyik az ideális.

Nekem a durex nem jön be, mert nagyon szorít, és alig bírom felhúzni. Lifestyles-t használok. Azzal (állítólag) az a baj, hogy valakinél (elvétve persze) allergiás reakciókat válthat ki (pl viszketés). Nálam még nem volt ilyen probléma, úgyhogy tudom ajánlani.

A gyógyszertárban kapható standard koton a masculan. Erről eltérő vélemények vannak, valaki szerint rossz, másoknak bejön. Én nem nagyon használtam, így nem tudok nyilatkozni. Egyébként ez a legolcsóbb, de az nem jelent semmit.

Egyáltalán nem égő dolog gyógyszertárban óvszert vásárolni.

Egy idióta ex osztálytársam mondta egyszer, hogy ő direkt fennhangon, vigyorogva kérte ki, hogy a sok öreg irigykedjen, hogy megy szexelni, ők meg csak csak a szívgyógyszerükért jöttek. X-D

Egyébként javaslom, hogy bármelyik márkát veszed meg, előbb original-t vegyél, és gyakorolgasd otthon a felhúzását, hogy ne ott kelljen vele szenvedni először.

2010. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!