Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiatalkorú vásárolhat óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkorú vásárolhat óvszert?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak azt mondom hogy nyugottan menj csak be pl. a Rossman-ba és veszel pár cuccot azt beledobod a kotont is a kosárba.

Ha meg megkérdezik vagy vlami amit nem hiszem akkor megmondod h ELŐVIGYÁZATOSSÁG!!!

Azt ha vlami baj van akkor mondd meg neki h ha vlami nem tetszik akkor nem veszek semmit! XD

2009. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

a törvény szerint nem, de hányan vesznek cigit meg alkoholt, majd pont ezért szólnak rád? am énis most fogom elkezdeni vásárolgatni, de ha kérnek személyit biztos h megdicsérem az anyukáját

17/F

2010. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem lehet vásárolni, akkor az több, mint felháborító.
2010. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hogy ne vásárolhatnának már...

Aztán majd ők lesznek a r*bancok, ha terhesek lesznek, mert a tescóba nem adták ki a kotont...

Én 15 éves vagyok, de még 1x nem szólt hozzám senki, h mi van nálam. Mikor legelőször vettem elkísért egyik barátnőm és állt mögöttünk egy idős házaspár, elkezdték magyarázni, h mai fiatalság meg kérdezgették, h h mondják manapság azt, h "lányok", mert a metrón azt hallották, h "bula" és mondták a fiúk, h a csajra mondták...xD Aztán magyarázták, h mi aranyosaknak tűnünk meg minden ezért megkérdeztek minket...mosolyogtam aztán felraktam a szalagra a Durex óvszert xD

15/L

2010. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rá írva az óvszerre h. 18. felettieknek árusítható SZERINTEM
2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

szerintem ha nem vagy benne bíztos hogy szabad vásárolni, kérd meg a pénztárnál a mögötted lévőt, hogy vegye meg helyetted, te meg majd kifizeted. és akk be nem szólhatnak neked :D

(nekem csak a pofámnagy, én nem merném megcsinálni)

2010. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!