Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abból lehet baj, ha csütörtökö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból lehet baj, ha csütörtökön vettem be az utolsó szemet, de én pénteken este együtt voltam a barátommal? Vagy mindig véd? 4hónapja szedem. Milligeszt.

Figyelt kérdés

Az sokat számit ha a barátom belém élvez e vagy sem?

Mivel én nem engedem gyógyszer mellett sem.


2008. dec. 27. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ba...meg, ugy szeded a gyogyszert, hogy azt se tudod hogy mukodik???? Igen, mindig hat ha rendesen szeded es beled elvezhet a parod, ezert van kitalalva. Ha nem engeded, akkor minek szeded, hasznalj gumit.
2008. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek szedsz gyógyszert, ha nem engeded, hogy beléd élvezzen a barátod??Akkor semmi értelme, fölöslegesen szeded és dobod rá ki a pénzt minden 3. hónapban!

Egyébként mindig véd, a szünetben is, ez a lényege, meg az, hogy a pasid belédélvezhet!Ha ennyire nem vagy tisztába alap dolgokkal, akkor talán nem is kellene szedned, mert így fölösleges!

2008. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne felesleges?

Hiszen őt érzem nem a gumit..nem kell bibelődni hirtelen nekem eshet..és én is neki..

Nem tom mivel érdelemtem ki az első válaszoló kedvességét...

2008. dec. 27. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg ha már 4 hónapja szeded és eddig nem estél teherbe akkor most se fogsz. Csak élvezd a dolog ahogy neked tetszik...:)
2008. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal érdemelted ki az első válaszoló kedvességét, hogy valószínűleg ő is szörnyülködik azon, hogy szeded a gyógyszert (azzal a néhánytucat hozzád hasonlóval együtt) és azt se tudod hol merre hány méter (azzal a néhány tucat hozzád hasonlóval együtt).


Véd mindig, belédélvezhet, feltéve hogy normálisan szeded.

2008. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!