Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedd éjjel voltunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedd éjjel voltunk együtt barátommal és kiszakadt az óvszer. Csütörtökön kellett hogy megjöjjön és pontosan meg is jött. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha megjött akkor nem vagy terhes.
2010. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy terhes! Nyugodj meg.BUÉK!!!
2010. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy oltári nagy hülyeséget mondok, de én úgy tudom, hogy attól, hogy még megjött, nem 100%, hogy nem vagy terhes. Pláne ha csak két nap telt el a kettő között. Miért nem vettél esemény utáni tablettát?
2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Oltári nagy hülyeséget nem mondasz, de ilyen esetben nagyon kicsit a valószínűsége hogy teherbe esik valaki. Kérdező, ha normális a menstruációd, akkor tuti nem vagy terhes.
2010. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma akartunk elmenni gyógyszert íratni, de mivel megjött...
2010. dec. 30. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát ilyenkor írtó felesleges lenne a 72 órás....
2010. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor is ha párom belém ment el..?
2010. dec. 30. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Mivel rá két napra megjött a vérzésed így nem. A spermiumok 2-3 napig maradnak életben átlagosan, az a két nap már letelt, szóval nincs mit megtermékenyítsen. De nem látok bele a méhedbe, ha izgulsz talán kérdezz meg egy orvost, de ő se fogja ajánlani a 72 órás tabit.
2010. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!