Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen az új Durex Pleasuremax...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az új Durex Pleasuremax Warning óvszer?

Figyelt kérdés
Kinek hogy jött be?Egy próbát megér?
2008. dec. 27. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Linkkel tudok szolgálni, tapasztalattal nem.


[link]


Remélem hasznos volt.

2008. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A síkosítója hatására kellemes melegséget fogsz érezni, bár én nem voltam oda érte =)
2008. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eleve szar a DUREX, nekem pl. állandóan lecsúszott, de nem azért, mert kicsi a farkam, hanem mert egy hulladék. Érdekes, a Lifestyles nem csúszik le. Továbbá vannak már ilyen jellegű síkosítók is, ami ilyen mentolosakármilyenes és melegséges érzést biztosít, szerintem inkább vegyél abból. Drága, de kiszerelésben is jóval nagyobb.
2008. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igazából kellemes érzés a használata. És mondjuk nekem soha nem csúszik le a Durex úgyhogy lehet mégis a mérettel van ott a gond az előttem szólónál.
2008. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt még soha problémám egyik pasinál se a Durexszel... Ezzel a síkosítóval viszont igen. Nekem az ígért kellemes meleg érzés átalakult, kellemetlen, csípő érzéssé. Elviekben arra szolgál, hogy a vérellátást serkenti, na nekem túl jól sikerült, vagy nem tudom, de nem voltam túlságosan oda érte... :S
2008. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Durax a legfaszább! Lifestyle is jó, Rakó.... na arról inkább ne is beszéljünk...
2010. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!