Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szabályos az, ha óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabályos az, ha óvszer vásárlásnál elkérik a személyinket?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre, mert a T.scoban többször vettünk már óvszert és sokszor elkérték a személyinket, mondván hogy csak akkor adhatnak,ha elmúltunk 18 évesek (barátom 23 én 19 vagyok).

Érdekes dolog tehát, aki 16-17 éves az legyen terhes mert nem kap gumit?


2008. dec. 25. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a suliba (középiskola)a csoki automatába is van óvszer.:D De télleg így sorba: snickers mars twix gumi ... A nagy boltokba sztem mindig kérik
2008. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem eddig soha nem kérték el(17/f). Pedig nem kis boltokban szoktam vásárolni...

(Rossman; Peny etc...)

2008. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, és a nagy boltokban sosem kérik el a személyimet, viszont a kisboltban elhajtottak, hogy nem vehetek óvszert. Legközelebb megkérdezem akkor fizetik e az abortuszt.
2008. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda hülyék vannak a pultok mögött. Eléggé hanyattestem a dologtól, én most hallom először! Honnan juthat eszükbe egyáltalán?? Mit érthettek félre? Semmiféle ilyen törvény nincs. Valamelyik erkölcscsősz kitalálta, a többi birka meg elhitte.
2008. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Mi is így reagáltunk.. Elég felháborító a dolog..
2008. dec. 26. 09:47
 16/21 anonim ***** válasza:
és mit csinálnak a Tescoban??? Leveszed a polcról, beteszed a kosaradban és amikor a pénztárhoz érsz megkérdezi a kasszás, hogy gyermekem elmúltál már 18? Add csak oda a személyid??? Ez azért vicces,mert ha vki cigit vesz vagy piát, attól sem kérik el (ha nem néz ki 18nak) pedig arra törvényi szabályozás van. De ilyenről még nem hallottam, hogy óvszer vásárlásnál vkitől elkérik a személyit.
2008. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: ja kb. így volt. Röhejes.. Pedig egyikünk se néz ki 16 évesnek..
2008. dec. 26. 14:23
 18/21 anonim ***** válasza:
legközelebb kérdezzétek már meg,hogy hol van az üzletben a jogszabály erre vonatkozóan,mert a cigire és a piára kint szokott lenni
2008. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, de igaza van az utolsónak! Nincs joga elkérni a személyid, Te meg nem vagy köteles odaadni neki! Kivéve ha megmutatja az erre vonatkozó jogszabályt, ami ki szokott lenni ragasztva a kasszáknál.
2008. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátom ( 16 éves) akart venni a tescoban óvszert és nem adták ki, mondván hogy az az erotikus dolgokhoz tartozik és az mind korhoz kötött tehát 18 év alatt nem adhatják ki.De ez szerintem is marha nagy baromság.Már általános suliban tartanak felvilágosodást,néha óvszert is osztogatnak,hogy tisztában legyenek azok a 14-15 évesek is,hogy betegségek,terhesség elkerülése végett használjanak óvszert,erre a boltban közlik ,hogy nem adhatják ki??Mióta van ilyen törvény? Hát ne röhögtessenek már komolyan.És csodálkoznak hogy annyi abortusz van meg olyan sok nemi betegség elterjedt.
2009. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!