Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem ciki az, ha rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki az, ha rendszeresen járok egy bizonyos üzletbe gumit venni?

Figyelt kérdés
Ti hol szoktátok venni az óvszert? Mindig ugyanott, vagy máshol?
2008. dec. 25. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ne legyen ciki! Legalább veszed és ebből az következik hogy felelősségteljesen védekezel! Azzal ne foglalkozz hogy más mit gondol!

Én személy szerint a mellettünk lévő boltban vetem míg nem tértem át fogamzásgátlóra, nem érdekelt hogy nap mint nap látnak még akkor is ha nem azt veszek :D

2008. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha teherbe esel, az a ciki, és ezt az eladó is biztos tudja. Amúgy meg kötelessége kiszolgálni a vevőt, akármit gondol; Neked meg nem kötelességed naponta máshova kutyagolni!!! Emiatt ne aggódj!
2008. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még örülnek is, h uott veszed, mivel az nekik bevétel! ;)
2008. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a kutyat se erdekli mit veszel,lenyeg minel tobbet es dragabban vasarolj ott:D
2008. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Szerintem az a sok "bácsi", aki reggelente egy 2 dekás kevertet vesz minden nap, az a ciki. Az óvszerben semmi ciki nincs.
2008. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hello! Egyáltalán nem ciki óvszert venni egy helyen. Mi általában hipermarketben vesszük. A 4. válaszolónak üzenem: a pénztárost érdekli mit veszel. :-) A barátom 23 én 19 vagyok és a T.scoban már többször elkérték a személyinket, hogy elmúltunk-e 18 évesek, mert ők csak úgy adhatnak gumit. Röhejes.. Aki nincs 18 az legyen inkább terhes???
2008. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez KOMOLY? Tudomásom szerint a korhatár alkoholra és cigire vonatkozik - a világ legnagyobb baromsága, ha ez igaz. Én ilyet még nem hallottam, szerintem azt az áruházat fel is lehetne jelenteni!!!
2008. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen komoly. Többször jártunk már így. Pedig egyikünk se néz ki 15-17 évesnek.
2008. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igy nyugodtabban fogok venni :)
2008. dec. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!