Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én több mint két hete voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én több mint két hete voltam együtt a barátommal gumi nélkül! Lehet aggódnom? (részeletk lenn)

Figyelt kérdés
Nem ment el bennem!Most még nem jött meg,3 napja késik. Csináltam tesztet az aktust követő 16. napon. Negatív lett. Eléggé aggódom! Lehet a terhességen kivül más oka is hogy késik? Betegség közrejátszhat a dologban, mert már 3 hete megfázással küszködöm! Tanácsokat várok!Tudom hogy felelőtlenség így védekezni ez egy jó lecke is volt számomra!
2010. szept. 29. 10:37
1 2
 1/19 Kriszti83 ***** válasza:
Három nap késés miatt ne aggódj. Szerintem tesztelj mégegyszer pár nap múlva, ha nem jön meg.
2010. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

valószínűleg a stressz és a betegség miatt késik...

ha megnyugszol, 1-2 napon belül meg fog jönni...

ha 1 hét múlva sem jön meg, csinálj még egy tesztet...

2010. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Moszuke ***** válasza:
52%
tévedsz. a terhesség lenne jó lecke számodra.
2010. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de nemi beteg simán lehetsz. Valószínűleg a HPV már befigyel. Egyébként azt mondják, hogy HIV fertőzés után 1-2 hétig az ember megfázásszerű tüneteket produkál...
2010. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
jajj istenem már egyre jobban félek.Tudom hogy ez írtó nagy felelősség soha többet nem csinálok ilyet csak jöjjön meg!
2010. szept. 29. 10:58
 6/19 A kérdező kommentje:
Anna meg külön örülnék ha HPV-s vagy HIV lennék!Bele sem gondolok:(:'(
2010. szept. 29. 10:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne parázz, úgysem vagy HIV fertőzött, az nálunk még ritka. De a HPV az valós betegség, és a méhnyakrák kialakulásáért 90%-ban felelős. De hogy ne legyél nagyon elkeseredve: a HPV-t még gumi mellett is elkaphatod, mert bőrkontaktussal terjed elsődlegesen(nem kézfogás, hanem nemi területek érintése), és noha gyógyíthatatlan hagyományos gyógyszerekkel, egy egészséges szervezet 1-2 éven belül magától legyűri. Fél évente érdemes nőgyógyászhoz menni rákszűrésre, akkor nem lesz baj.

Csak azt nem értem, miért utólag lettél okos? Ne mondd, hogy ezeket most hallod először... Bedőltél a pasinak, hogy "majd vigyázok"?

2010. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy késik, nekem van mikor másfél hetet is, pedig azelőtt hónapokig rendesen jött meg. Az idegesség is lehet oka ennek, nem biztos az a terhesség. Persze sose lehet kizárni teljesen azt a lehetőséget se...
2010. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Be sajnos persze azóta már nincs meg a srác.Szépen egyedül maradtam a gondjaimmal:(Na de ez van most csak imádkozni tudok...
2010. szept. 29. 11:13
 10/19 Moszuke ***** válasza:
56%

[...]A kérdező kommentje:

Be sajnos persze azóta már nincs meg a srác.Szépen egyedül maradtam a gondjaimmal:(Na de ez van most csak imádkozni tudok...[...]



pfff háh... azaz no1

2010. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!