Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért fáj a mellem mikor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a mellem mikor már elmúlt az első 3 hónap? (Fogamzásgátló, Cypromix)

Figyelt kérdés
már most tartok a 4.hónapnál,annak is a 4.szemét vettem be ma,és már megint fáj a mellem,de miért?azt mondták az első 3 hónapban normális,de az már elmúlt,mit tegyek?ez azt jelentené h sok a hormon,de ugye emiatt nem lehetek terhes,mindig egy időbe szedem,nem fogyasztok alkoholt,és nem vagyok aktív dohányzó,nem szedtem más gyógyszert,és hányásom ill. hasmenésem se volt.
2008. dec. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát ezek szerint szoktál dohányozni.
2008. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak hétvégente néha.mert ez csökkenti hatását?
2008. dec. 23. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csokkenti a dohanyzas a hatast, viszont nagyobb az esely a tromboziskialakulasara, ha dohanyzol. Amugy en mar 1 eve szedem es meg neha mindig faj a mellem, ezzel nincs gond.
2008. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

a így van ahogy az előző hozzászóló írta: a dohányzás nem a fogamzásgátló hatást csökkenti, hanem veszélyes mert így nagyobb eséllyel alakulhat ki trombózis. na de amiatt írok főként, az az hogy én is most szedtem végig a 3.levéllel (tegnapelőtt volt az utsó szem) és 5-6 napja fáj a hasam alul, a petefészkem körül. néha úgy érzem majd kidurran. nincs "néha szúrkáló" érzés csak nyomás szinte folyamatosan, főleg ha ülök. én is totál pontodan szedtem, meg alkoholt is iszok hétvégente de mostanában nem hánytam az tuti. más is tapasztalt ilyet? mi lehet ez az érzés? a doki szinte elküldött hétfőn, csak legyezgetett hogy nem tudja mitől van meg biztos nem a tabitól és szart rá mi a bajom:( köszi ha valaki válaszol, pusz

2009. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!