Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már majdnem egy hete csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem egy hete csak pecsételő vérzésem van. Mi a fene ez? Most meg akar jönni vagy sem?

Figyelt kérdés
Elvileg két hét múlva lenne esedékes a mensesem, most ez addig ezt fogja csinálni, vagy el fog múlni? (nem, nem vagyok terhes, az utolsó mensesem óta nem is ért hozzám pasi)
2010. szept. 27. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen és most kezdted, az első hónapokban normális a köztivérzés. Ha nem szedsz gyógyszert, akkor mielőbb doki. Hormonális probléma is okozhat ilyet.
2010. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hete hagytam abba....
2010. szept. 27. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a gyógyszer abbahagyása miatt van. Nem olvastál sehol utána, vagy nem olvastad, hogy miket tud okozni a gyógyszer szedése? o_O Ejha. Tedd meg!!
2010. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyilvány az az ok, hogy most hagytad abba. Készülj föl rá, hogy a következő hónapokban nem szabályosan fog megjönni.
2010. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt tudtam, h nem fog pontosan megjönni... de ezt nem hogy ilyen ilyen is lehet...és nagyon idegesítő, hogy most nem tudom mi ez és mikor fog elmúlni...
2010. szept. 27. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tabletta abbahagyása okozhatja.Két hete hagytad abba és egy hete vérzel.Mintha megvonásos lenne,csak kevesebb.Menj vissza az orvosodhoz,hogy megnyugodj,de számíts rá,hogy a következő hónapok még tartogatnak meglepetéseket.Pl. mensi teljes elmaradása. A védekezést más módszerrel akkor se hagyd abba,mert bármikor teherbe eshetsz,pláne,ha össze-vissza lesz a ciklusod.
2010. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ezzel tisztában voltam,hogy meg fog kavarni...csak gondoltam, hátha valakinek volt már hasonló és tud segíteni...ugyanis ez a maszatolás már nagyon idegesít, és jó lenne tudni, mondjuk mikor fogja már abbahagyni...
2010. szept. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!