Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor tartom a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor tartom a 7 napos szünetet a tabinál, akkor már mindig másnap megjön a menszim, mikor már nem szedem a tablettát. Most hétfőn este vettem be az utolsó szemet, és már csütörtök van, és még sehol semmi. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok? Vagy micsoda????
2008. jan. 3. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez normális e de az enyém sem jön meg mindig azon a napon. Én szerdán szoktam az utolsót bevenni és ált. vasárnap jön meg, de olyan is volt már hogy pénteken jött meg. Szerintem ha vasárnapig nem jön meg akkor érdemes egy tesztet csinálnod, de nem valószínű h terhes vagy, ha rendesen szedted a gyógyszeret.
2008. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tabi mellett mindig hétfőn fél 12-kor jött meg, +/- fél óra...

Addig semmiképp ne kezd el szedni a másik levelet, amíg a terhességet nem zártad ki. CSinálj tesztet és menj el orvoshoz.

De ha rendesen szedted, nem hinném, hogy terhes vagy..

2008. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha nem azonnal jön meg a szünet 2-3 napján szokott ált. , de van akinél később!
2008. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!