Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom késleltetős óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom késleltetős óvszert vett, és én is lezsibbadtam tőle. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen?
2022. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem jó a méret. Nem tudom, hogy működnek ezek, de gondolom a belső részen van valami érzéstelenítő, annak meg nem kellene olyan mértékben beléd jutnia, hogy te is ennyire megérezd.


De amúgy csak okoskodok, mert nem tudom, hogy valójában milyen elven működnek ezek, rákeresni meg lusta vagyok. :D

2022. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, normális.
2022. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ki kicsoda a kérdésben?
2022. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Te is vagy csak te?

Az egyik oldala van csak bekenve érzéstelenítővel, ha volt olyan kretén hogy fordítva húzta fel akkor normális

2022. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Az óvszert le kell görgetni, ezért nincs olyan, hogy csak a belseje van "bekenve".


Normális, hogy te is érzed.

2022. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Mindkét oldala be van "kenve" mert nem oldalaként kenegetik, hanem az egészre viszik fel a hatóanyagot tartalmazó folyadékot utána az egész abban úszik. Úgyhogy teljesen normális - de az alkalmazott hatóanyagtól függ.

Amúgy meg kb. semmit sem ér, a dolog fejben dől el. Egy liter lidocaine-ban áztathatja a pasi előtte akkor sem ér semmit ha nem tud fejben kontrollt tartani.

2022. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ma is tanultam valamit. :)
2022. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amit a 7es ír nettó baromság. Nem lehet hogy fordítva tettétek fel, vagy rossz a méret? Mi a barátommal nagyon sokáig használtunk durex extended pleasuret és mutual pleasure-t is és sosem volt vele semmi baj. Én mindig éreztem mindent és szerencsére jóval több ideig is, mert tovább bírta benne mielőtt elment. Egyedül a szám zsibbadt le kicsit amikor levette én meg lenyaltam róla a sperma maradványait

L

2022. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, működik az 5%os benzocaine érzéstelenítő is és nem csak fejben dől el. Onnan tudom, hogy eleinte nem tudta, hogy létezik ilyen óvszer csak odaadtam neki (a papírdoboz nélkül) és használtuk. Érezhetően tovább bírta
2022. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!