Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk nemrég, így én is arra a döntésre jutottam hogy abbahagyom a tablettát. Tavaly december óta szedem, ugyanis allergiás vagyok a latexra, és a latexmentes óvszert se birom. Nem volt semmilyen mellekhatasa a gyógyszernek nálam, nem híztam tőle, se semmi. A hangulatingadozasomnak egy kicsit betett.


Kérdésem, hogy tehetek úgy hogy abbahagyom most? Vagyis holnap már nem veszem be.

Nekem nem volt bajom vele mint írtam, de így hogy nem élek szexuális életet nem szeretném feleslegesen mérgezni a szervezetemet



2022. szept. 1. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és a menstruációm elég későn jött meg (17 voltam) de azóta rendszeres, olyan van hogy pár órát kesik, de napra pontosan jön mindig, és sose volt nagy fájdalmam főleg miota gyógyszert szedek
2022. szept. 1. 16:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom nem lehet csak úgy abbahagyni.

Amit elkezdtek levéllel be kész venni és utánna abba lehet hagyni.

2022. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*elkezdtél

* Be kell szedni

2022. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De mi van ha lesz alkalom a szexre?
2022. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abba lehet hagyni "félidőben" is, de célszerű a már megkezdett levelet végigszedni. Többek között ha később ismét el akarod kezdeni akkor nem megy kárba a levél sem.
2022. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazabol vasárnapig jó meg ez a levél, akkor azt végig szedem meg
2022. szept. 1. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Orvost mit mond?
2022. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

19

Nem beszéltem még vele, kérjem ki a tanácsát? Maganorvos de lehetetlen hozzá időpontot kérni

2022. szept. 1. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozáson mit értesz? Hogyan változott? Abból esetleg lehet némi kellemetlenség
2022. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!