Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a fogamzásgátlótól csökken a libidóm?

Figyelt kérdés
1hónapja szedem, hormonproblémákra (magas tesztoszteron miatt főként), azóta kb.eszembe se jut a szex, előtte meg napi min.2x maszturbáltam. Ez normális?

2022. szept. 1. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen! Sajnos ez az egyik mellékhatás..


Próbálj meg iratni másikat a dokival

2022. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
A Shatavari, mint Ájurvédikus formula egy rendkívül egyszerű termék. Egy spárgaféle gyökere, de hihetetlen hatással van a szervezetünkre. A hölgyekre nézve a hormon háztartás területén észlelhetőek a Shatavari hatásai, mivel teljesen kiegyensúlyozza azt.
2022. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másikat nem szeretnék iratni, párom nincs úgyhogy ez engem nem zavar. Ki lettem vizsgálva (végre először) magánorvos írta fel. Inkább csak az a problémám, hogy nem tudom, hogy ez mennyire normális, lehet-e belőle problémám a későbbiekben, vagy esetleg ez azt jelentené, hogy nem működik megfelelően?
2022. szept. 1. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van egy jó ideje, de problémát nem tapasztaltam belőle. Még talán kényelmes is, nem kattogok rajta, ritkán is elég szexelnem, akkor viszont nagyon jó a partneremmel.
2022. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori mellékhatás,ismerőseim is erről számolnak be.
2022. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori mellékhatás. Ez később egy párkapcsolatban gondot okozhat.


Viszont gondold át, hogy biztos akarod-e feleslegesen szedni. A fogamzásgátlóknak rengeteg rossz tulajdonsága van, mivel a hormonrendszert felrúgja. Igazából pontosan egy kamu megvonásos vérzést csinál, amit a nők rosszul hívva ciklusnak neveznek. Ezáltal elhisszük, hogy milyen jó, segített a ,,ciklust” beállítani. Ha pedig az orvos úgy írja fel, hogy nem vizsgál ki rendesen, nem csinál ultrahangot, hormonális vérképet, trombózishajlanra vizsgálatot (ezért fizetni kell, de ha nem végzi el, akkor akár pár éven belül ebbe bele is lehet halni), akkor pedig főleg nem ajánlott szedni, mivel nem tudhatod, hogy mit fog okozni. Sajnos nincs olyan fogamzásgatló tabletta, amelyik nem okoz semmi gondot egy nőnek (van amit érzékelünk közben, de van amit csak az abbahagyása után). Sokan ugye emellett feleslegesen pattanásodásra, szabálytalan ciklusra is felírják, de egyikre sem gyógymód.

2022. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!