Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedését hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedését hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál hogy beszéljek róla kb egy mondatot se tudtam mondani és mintha hülyének nézett volna mondta hogy felírjon e akkor egy dobozzal szóval nem tudtam orvossal megbeszélni,de hátha valakinek van tapasztalata. Nővérem mondta hogy Ő beszedte az utolsó levéllel és csak abbahagyta utánna. Minden gondolat jöhet! Azért hagynám abba mert egyre csak gyűlnek a mellékhatásai és gondoltam szüneteltetem egy hónapra legalább, a papírját újraolvastam és rájöttem hogy szinte minden erre vezethető vissza. Ha esetleg valaki tud jobban bevált fogamzásgátlást nyugodtan mondja! Előre is köszönöm! :)

2022. aug. 30. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 hónap kellett, mire csillapodtak a mellékhatások. Addigra jött meg először. Egyik fogamzásgátló sem lesz olyan kegyes, hogy nem csinál mellékhatást. Mindnek van (csak van amelyiknél az abbahagyás után jössz rá, hogy hülye voltál). Szóval vagy szedd tovább, irattass újat és mindig cserélgesd, cserébe még jobban tönkreteszed a szervezeted, vagy keresel más védekezési módszert, ami nem tartalmaz semmi hormont. Nem csak a fogamzásgátló és a gumi létezik. Ez csak az orvosok hülyesége. Ők azért írják fel előszeretettel, mivel nekik ebből van pénzük.
2022. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!