Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedését hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedését hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál hogy beszéljek róla kb egy mondatot se tudtam mondani és mintha hülyének nézett volna mondta hogy felírjon e akkor egy dobozzal szóval nem tudtam orvossal megbeszélni,de hátha valakinek van tapasztalata. Nővérem mondta hogy Ő beszedte az utolsó levéllel és csak abbahagyta utánna. Minden gondolat jöhet! Azért hagynám abba mert egyre csak gyűlnek a mellékhatásai és gondoltam szüneteltetem egy hónapra legalább, a papírját újraolvastam és rájöttem hogy szinte minden erre vezethető vissza. Ha esetleg valaki tud jobban bevált fogamzásgátlást nyugodtan mondja! Előre is köszönöm! :)

2022. aug. 30. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

A fogamzásgátló nem olyan szer, hogy egyszer beveszed és életed végéig enni kell.

Ez egyfajta orvosilag igazolt készítményt ami olyan anyagokat vált ki a szervezetedben vagy épp blokkolt amitől szinte 0ra esik a teherbeesés lehetőségére.

Ha nem szeded akkor 3-5 hét alatt kitisztul annyira a szervezetedből hogy úgy élsz mint előtte

2022. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nővéred jól mondta, egyszerűen abbahagyod a szedését és néhány hét alatt elmúlik a védettség, meg persze a mellékhatások is.
2022. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak simán abbahagyod. Utána valószínű még kell egy kis idő a szervezetnek, amíg újra visszaáll a rendes ciklusod.

Tudom ajánlani ezt, és Janka többi videóját is :)

[link]

2022. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ciklus végén kell abbahagyni, különben nagyon összezavarhat!
2022. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
El se kéne kezdeni, mert sokszor több kárt csinál, mint hasznot. Sok csaj ismerős járt szarul vele. 30 F
2022. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szedd végig a levelet. Utána ne kezdj újat.

Különben nagyon felborít mindent.

És ha már mellékhatások, ne egy hónapra hagyd abba hanem örökre.

Én 3x cseréltem gyógyszert de sose lett jobb. Csak miután abbahagytam

2022. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy de szeretném utánna is szedni vagy valami mást használni csak ugye ezzel az orvossal nem tudtam megbeszélni keresek másikat, ezesetben viszont azt olvastam hogy nem jó ha szüneteltetem utánna újra szedem,valakinek esetleg tapasztalat?
2022. aug. 31. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó.
2022. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Én 10 évig szedtem.

0 libidó, 0 nedvesség, érzéketlenség testileg és mentálisan. De olyan lassan jött ki minden, hogy amikor érezhető lett a változás és a gyógyszer csere se oldotta meg a dolgot, nem gondolkodtam tovább rajta.


Próbálhatsz másikat, de nagyon figyelj a testedre mert valószínűleg nem lesz jobb.


Azóta csak gumi (rendelve az ára se vészes). Se gyűrű, se injekció, semmi hormonos sz@rságot nem használnék soha többet. Szerintem ne várd meg míg tönkretesz.

2022. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem értem a lepontozást. Alig volt olyan lány ismerősöm, akinek ne lett volna valamilyen eü problémája a fogamzásgátlótól. A felírás előtt meg kellene vizsgálni melyik is való az adott szervezethez, de sok orvos csak felír egyet és vagy bejön vagy nem. De inkább nem.. A mellékhatások inkább jönnek hozzá..
2022. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!