Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belémélvezhet így a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémélvezhet így a barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete szedek fogamzásgátlót (Yasminelle) elvileg már azonnal véd az első szemtől. A barátom tegnap csak odatette a péniszét, de nem hatolt be. Viszont nagyon szeretné már betenni, de félek. Valóban már csinálhatjuk, vagy azért érdemes várni? Az orvos szerint lehet, de én akkor is bizonytalan vagyok
2022. aug. 9. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hatolt be, hogy lennél terhes? Csak kérdezem.
2022. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
9-es: Szerintem túl nyersen fogalmazol. Az elején normális a bizonytalanság, nem az a kategória, mint amiket olvastam már itt, hogy fél év-1 év szedés után is csak gumival, megszakítással kombinálva mertek együtt lenni.
2022. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta mellett is teherbe lehet esni, de az nem azért van, mert a szedés után túl korán szexeltek, hanem mert ez sem 100%-os védelem. Viszont nagyon magas, a pontos százalékot megtalálod a betegtájékoztatón. Ha így is aggódsz, és nem mersz szexelni, nem éri meg gyógyszert szedned.
2022. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az orvosra hallgass.

Egyébként igen, a tabletta mellett is teherbe lehet esni pár százalek eséllyel. De a gumi mellett is

2022. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!