Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belémélvezhet így a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémélvezhet így a barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete szedek fogamzásgátlót (Yasminelle) elvileg már azonnal véd az első szemtől. A barátom tegnap csak odatette a péniszét, de nem hatolt be. Viszont nagyon szeretné már betenni, de félek. Valóban már csinálhatjuk, vagy azért érdemes várni? Az orvos szerint lehet, de én akkor is bizonytalan vagyok
2022. aug. 9. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ma is csak tegye oda. :)))
2022. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszives.
2022. aug. 9. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. A Yasminelle nagyon jó gyógyszer, évekig szedtem balesetmentesen.

De ha az orvosnak nem hiszel, akkor random idegenek szavára főleg nem kéne adnod. Ő ért hozzá, rajta van a betegtájékoztatón is, mi kell még?

2022. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire félsz szerintem ne pasizz...
2022. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
ha nagyon félsz, akkor kezd apró lépésekkel, szexeljetek, de a pasi ne süljön el benned. Pár nap után már tuti fog hatni, addig legalább hozzászoktok
2022. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
egyetemet vegzett orvos szavara nem adsz, de random idegen idiotak szavara itt igen? ajanlom inkabb a pohar vizet fogamzasgatlasra. annyi hogy ne szex elott idd meg, hanem szex helyett
2022. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak azét kérdezem meg itt is, mert hallottam olyat, hogy a tabletta mellett is teherbe lehet esni, meg hogy várni kell egy kicsit, stb. És hogy kinek mi a tapasztalata, azért kérdeztem.
2022. aug. 9. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam az elején, de nem vártam meg az 1 hónapot, hallgattam a betegtájékoztatóra. Ha vmi közteset akarsz, ne beléd élvezzen az első hónapban.
2022. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
100%-os fogamzásgátlás nincs, csak ha nem dugtok. Ha a dokinak nem hiszel és ennyire parázol, akkor te még baromi éretlen vagy a szexhez.
2022. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan élvezzen beléd...
2022. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!