Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Phermatex elpusztítja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Phermatex elpusztítja az előváladékban esetlegesen található spermákat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mivel a fő összetevője az spermicid hatású!
2022. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondják sokan h terhesek lettek mellette? Vagy ők nem szigorú megszakítással együtt alkalmazták?
2022. júl. 28. 09:31
 3/13 anonim válasza:
100%
Nem a betegtájékoztatónak megfelelően használták. Nem várták meg a 10 percet, újabb aktus előtt nem tettek fel újat(2 óráig hat egy kúp), alul egyből mosakodtak stb..
2022. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
A Pharmatex az egyik legkevésbé megbízható fogamzásgátló szer, megszakítással együtt nyilván sokkal hatékonyabb. Anélkül gyakorlatilag oroszrulett.
2022. júl. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem egyet láttam itt is, hogy jahm feldugtam szex után, miért lettem terhes???

én stoperrel időzítő, minden szigorúan betartva,beleélvezéssel, sose lettem terhes

N

2022. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én teljesen a betegtájékoztató leírása betartásával alkalmaztam. + Ugye a teljes megszakítás. De először és utóljára, remélem nem lesz gond.
2022. júl. 30. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeltetésszerű használattal lehet mellette teherbe esni..de ezt senki sem fogja bevallani...

2 évig védekeztünk vele úgy hogy a párom belém élvezett. Nem lettem terhes.

Akkor estem teherbe amikor nem védekeztünk sehogy, egyetlen alkalommal!!!!!!

Azóta, 10 éve csak megszakítással védekezünk. Soha nem volt probléma.

Ha a teljes adag spermát nem is pusztítja el mindenkinek ( bár ez erősen kétséges a saját tapasztalatomat tekintve), az előváladékban levő úszókat 100%-ig biztos hogy kinyírja. Tehát megszakítassal bizzonságos. Anélkül meg szintén, csak az emberek nem szeretik beismerni ha figyelmetlenek voltak. Könnyebb ráfogni a gyógyszerre hogy szar.

2022. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van! Megkérdezhetem, hogy mit tudnak annyira elrontani a használata során? Mármint nem kell olyan egetrengető szabályokra figyelni, hogy ilyen “bénák” legyenek.
2022. júl. 30. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

- utólag teszi fel a kúpot( szex után)

- nem tesz fel újat az újabb menethez

- nem várják meg az előírt időt, hogy kiolvadjon rendesen a gyógyszer

- rá van írva a papírra, hogy x ideig nem szabad tisztálkodni csak tiszta vízzel és csak kívülről. Ha pl tusfürdőt használ/ befekszik a kádba tusfürdős vízbe azzal is lehet gond, vagy hüvelyöblítest csinál, ez mind tilos x ideig mert gyengíti a gyógyszert

- de ismerős csaj pl a tablettás verziót használta amit ugyanúgy lokálisan kell használni de annyi esze volt, hogy szájon át vette be.🙈

2022. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Legtobben lefurdenek uta a tusfurdovel mert csip, nah annyi a hatasa

Azert hasznaltuk inkabb kremet

2022. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!