Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja lefeküdtem a barátommal, de a gumi végén volt egy kis előváladék. Amikor erre rájöttem, természetesen pánikba estem, mert mindig nagyon óvatos vagyok, és tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Másnap reggel amikor felkeltem, megjött, és rendesen menstruáltam 4 napig, ahogy általában szoktam. (Azt olvastam, hogy az emberek nagy részének nincs peteérése éppen menstruáció előtt, de nekem van hogy kimarad egy-egy menstruáció, mindig is fel volt borulva a ciklusom valamilyen szinten, valószínűleg stressz miatt most is késett 27 napot.) Szerintetek kizárhatom a terhességet ha egyből az aktus utáni reggel megjött, vagy ettől még simán terhes lehetek? Légyszi, normális válaszokat adjatok! Köszönöm!



2022. márc. 30. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt előváladéktól nagyon minimális az esély a terhességre, másrészt ha a mensi megjött, akkor nem vagy terhes.
2022. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került rá az előváladék??? Te meg tudod különböztetni az előváladékot a saját besűrűsödött p.ncinedvedtől, hüvelyváladéktól?
2022. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ellenben buta vagy mint a tök. Legyél nagyon óvatos továbbra is, nehogy szaporodj!!!
2022. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy került a gumira előváladék?? Az a saját nedved lehetett.


Ennyire közvetlen menszesz előtt még akkor is nagyon minimális az esély ha telibe beléd megy.

2022. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előváladék volt, mert olyan volt a barátom keze amikor felhúzta. Nem azután néztem meg, miután végeztünk, tudom mi a különbség. Köszönöm a 2 db normális választ!
2022. márc. 30. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A gumik többsége spermicides, a felületén nem marad életben spermium. Már ha került oda. Az előváladékban úgy alapból nincsen...
2022. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!