Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással védekeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással védekeznek, miért választották ezt a módszert?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 12:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

5 évig védekeztünk így és sose volt baj.

Az oka pedig az volt, hogy utáltuk is és sokalltuk is az óvszert.

Tablettát pedig nem voltam hajlandó szedni.

2022. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert gumiban nem áll fel.
2022. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Ragnor ***** válasza:
34%
#8- Vaszektómia nem is jött szóba?
2022. júl. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Csak 3. Gyerek után, meg nagyon indokolt esetben végzik el. Nekem sem lehetett két császár után, trombózissal, véralvadásgátlóval.
2022. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
szeretem érezni a pasit, a fogamzásgátló meg tönkrevágta a szervezemet
2022. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
#13 Nem, mivel szeretnénk gyerekeket. Tervezetten kívül nekünk nem lett baba így sem.
2022. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertől szarul vagyok, és nem is akarom még tizenévig szedni, a gumit nem igazán szeretjük, spirált 2x próbáltak nekem felrakni, nem ment. Úgy szoktuk, hogy peteérésig használunk gumit, ha már tuti, hogy túl vagyok rajta, akkor megszakítás. Így azért elég minimális az esély a terhességre, de ha mégis becsúszik, hát ez van, várjuk szeretettel. 2 gyerek már van, nem terveztünk harmadikat, de nem is vágnánk eret, ha jönne.
2022. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hugomék csinálják így miután 3 gumi szakadt ki, 3 eseményutánit vett be, és gyógyszert nem szedhetett ugyanis a versenysport miatt a pajzsmirigyével problémák lettek. A gumi sem szakad ki (legtöbb esetben) ha normális méretet választ valaki és normálisan használja
2022. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

- utáljuk a gumit

- semmi hormonosat nem használhatok

- ingyen van


Régóta alkalmazzuk ezt a módszert, nekünk jól működik. Én csak teljes adagtól tudnék teherbe esni.

Az előváladékban levő kósza példányoktól nem.:)

2022. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfőbb okom az az, hogy szeretem a páromat annyira, hogy megbízom benne. A másik a betegségem, a PCOS. Segít védekezni, nagy eséllyel tesz meddővé, persze mellette sportolók és figyelek, de nem vagyok igazán termékeny. Plusz használok naptárat. :)



Mivel a családban volt több agyvérzés/trombózis hajlam, így számomra a tabletta ki van zárva, bármi olyan ami hormonos.


Az óvszer számomra kellemetlen, ég és úgy érzem hogy nincs semmi nedvesség bennem, mintha csak kiszívná.. Pedig nem tudok latex allergiáról.


Én 22 vagyok, párom 21 éves.

2022. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!