Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki tudom heréltetni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudom heréltetni magam?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Magán klinikán csinálnak ilyet. Csak utánna számolj azzal, hogy többénem lehet gyereked és élvezéskot nem jön semmi.
2022. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán miért szeretnéd hogy ki legyél herélve?
2022. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Kutya jelmez+állatorvos, csak vidd magaddal a gazdit, hogy ne legyen gyanús.
2022. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Egy küzdősportos nővel talán. (F)
2022. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy nagyon-nagyon átgondolandó döntés, és ha megteszed, az végleges. 40 éves kor alatt semmiképp nem javasolnám, de egyébként sem. Több kellemetlen hatása lehet, mint amennyi előnye származik. Húzz gumit és kész! Meg pár éven belül elérhető lesz férfi fogamzásgátló is, szóval semmi értelme elköttetned/kiheréltetni magad.
2022. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok jövő hónapban 18
2022. júl. 19. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Kérj meg ez zug állatorvost. Hátha vàllal két kandisznó között.
2022. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kiherélni egy orvos sem fog, max valami föld alatti illegális zúg sebész jó pénzért. Orvosoknak az esküjük tiltja, hogy ártsanak. Ha az a stikked, hogy az egészséges lábadat amputálja, mert neked az jó, nem fogja megtenni. Csokolás csak orvosilag indokolt esetben történik, a kiherélés is ilyen.

Ha a fogamzó képességedet akarod megoldani azt vaszektómiával lehet megoldani, ami ráadásul egy visszafordítható folyamat, legális, igaz csak magánklinika csinálja, ha az egészségügyi okokból nem indokolt.

2022. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az elírásokért bocsi. Telefonról írtam és küldés előtt nem olvastam át.

Csokolas = csonkolás... Meg a többi elírás.

2022. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak is elérhető a sterillizáció. Országonként változik, hogy hány éves kortól lehet vagy csak magánintézményben stb. Végleges az elköttetés, de ennél is ott van a rizikó, hogy nem sikerült a műtét és mégis termékeny vagy. 3 hónapig kiegészítő védekezés kell. Van egy másik fajta megoldás, ami megszüntethető. Ekkor az ondó vezetékbe fecskendeznek be valamit, ha jól tudom. Már pár országban elérhető. Hamarosan pedig lesz férfi fogamzásgátló. Ennek kevesebb rizikója lesz, mint a nőknél, akiknek egy életre tönkre b*szhatja a hormonháztartását.
2022. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!