Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legmegbízhatóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés
Tablettát nem szeretnék szedni, mert nem tartom egészségesnek, hogy hormonokkal tömjem magam. Óvszer, ez rontja az együttlét minőségét, esetleg extravékony óvszer? Vagy kihúzza mielőtt elmegy, és mellé hüvelykúp, az biztonságos?

2022. júl. 16. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Pearl-indexként keress rá.

Alapból a hormonos megoldások a legbiztonságosabbak. A hormonmentes spirál is egy jó opció. Meg természetesen az óvszer.

Ezek a hüvelykúpos megoldások még kihúzós verzió mellett sem túl biztonságosak. Persze, nekem is van olyan ismerőseim akik 5 éve ezzel védekeznek és még nem jött össze baba, de szerintem ez nagyon a szerencsén múlik.


Azért a hormonos opciókat is érdemes szerintem legalább megnézni, utánna olvasni. Vannak már hüvelygyűrűk meg tapaszok is.

2022. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyre többen mondják a hormonmentes spirálról hogy nagyon jó.Valóban így van? Miért jó? :)

Szeretnék tapasztalatot kérni ha szabad mert énis gondolkodtam rajta,az orálisan szedhető fogamzásgátló nem vált be sajnos.

2022. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12: 5 evig jo, csak a jelzoszalra kell figyelni megvan e, amugy semmi masra, eleg evente rakszureskor dokival ellenoriztetni

Nem befolyasolja hanyas, hasmenes, gyogyszer

Es nekem a.legfontosabb: nem befolyasolja a termeszetes noi ciklust

2022. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen tabletta a két térded közé szorítva.
2022. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13. és ez a jelzőszál nem akadályoz semmiben? Most lehet buta kérdés lesz,de egy mélyebb behatolásnál nem lehet ebből probléma? :) Egyébként köszönöm szépen a válaszod. :)
2022. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: nem akadalyoz, erzesre olyan mint egy hajszal
2022. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuper. :) köszönöm szépen
2022. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!