Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk-lányok! Nem ciki óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Nem ciki óvszert vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem ciki kicsit bemenni a boltba, feltenni a kasszaszalagra, hogy mindenki lássa, majd távozni? Nálatok ki intézi ezt? 18/f kicsit furcsán szoktam érezni magam.

2022. júl. 9. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6-os te lelki nyomorék
2022. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Jobb mintha 18 évesen pelenkát meg babaételt vennél, és olcsóbb is, gondolj erre.
2022. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha elég érett vagy a szexhez, akkor elég érett vagy ahhoz is, hogy mindenféle szégyenkezés nélkül gumit vásárolj.


Mellesleg: automata kasszánál simán ki tudod fizetni úgy, hogy senki észre sem veszi.

De én az első óvszeremet 16 évesen drogériában vettem. Senki nem kérdezett semmit, ugyanolyan árucikk, mint bármi más.

2022. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, kit izgat. Még pár év és remélhetőleg teszel majd minden ilyesmire.

Óvszer, tampon, betét, fogamzásgátló, gombakrém, hüvelykúp, aranyérkenőcs... Sok minden vár az emberre, ami kicsit ciki, de igazából ezeket minden ember vásárolja és napi szinten kérik, szerintem az eladóknak már fel sem tűnik. Nem is érnek rá lamentálni rajta.

N

2022. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Szinte minden korombeli csinálja, felelősségteljes is vagyok, mit kellene szégyellni?


Inkább az ciki, ha valaki szerint ciki. Az még nem teljesen érett a szexre.

2022. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kevésbé kínos mint a felelőtlenség, Jobb mint abortuszra járkálni, mert nem kívántan hoztál össze egy magzatot, és jobb mint megszülni egy nem kívánt gyereket.
2022. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Cikibb abortuszra menni a barátnőddel egy nem kívánt terhesség miatt.

Én netről rendeltem egy időben, de múltkor akciós volt a DM-ben a dupla csomagos. Rákerült a szalagra a gyerekek pelenkái mellé, ráadásul egészségpénztári kártyával fizettem, úgyhogy még húztam is az időt. :D

2022. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan kellék mint egy tampon vagy betét.. Sokszor vettem màr gumit a pénztàros ugyan olyan fapofàval scanneli be mint az összes többi terméket ,nem àll meg kérdezősködni,meg nem nevet fel hangosan,hogy hàt ez meg micsoda kisfiam 🤣
2022. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!