Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk-lányok! Nem ciki óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Nem ciki óvszert vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem ciki kicsit bemenni a boltba, feltenni a kasszaszalagra, hogy mindenki lássa, majd távozni? Nálatok ki intézi ezt? 18/f kicsit furcsán szoktam érezni magam.

2022. júl. 9. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

18 évesen még jó, hogy ezt érzed.

Majd ha idősebb leszel, rájössz, hogy inkább örülj, hogy van kivel dugni

2022. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2022. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont előttem egy fiatal srác azt vett. Azért szúrtam ki, mert csak az volt a szalagon, más nem.

Nekem nem a "ciki" szó jutott eszembe, hanem a "felelősségteljes".

Az eladókat meg hidd el, nem érdekli, ki milyen àrucikket vesz...

2022. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
ezt tettem ki a szalagra 2 db koton 1 3dl testápoló olaj 2 üveg félédes vörösbor kb 5 család és 8 egyedül vásárló volt a környezetemben és még plusz vagy 5-6 sor hát úgy cirka 100 ember .van egy alapzaj egy ilyen nagy bevásárló központban ugye na képzeljétek el kiteszem, az árut a férfiak szinte mind elismerő mosoly meg ez a jó estéd lesz öcsém pillantás az anyukák minden felé terelgették a csemeték pillantását az öregasszonyok szúrós szemmel vizslattak .visszaszedtem a kocsiba a cuccot megyek ki az egyik vén nyanya lehetett vagy 65-70 odavicsorog " szívecském elvihetnél egy emléktúrára "
2022. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem ciki. De szerencsére nekem nem kell használnom már. Barátnőm szed gyógyszert.
2022. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Sok bevásárló központban van önkiszolgáló kassza. A kutya nem figyeli mit veszel, elhiheted.

16:57 - ez szép történet, kár hogy nem igaz

2022. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Emagról szoktam rendelni. Nincs ráírva a dobozra, hogy mi van benne, a cégnév alapján meg mindenki azt gondolná, hogy valami műszaki cucc. :D
2022. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Netről rendelve még olcsóbb is, főleg ha nagytételben rendeled.

Én a superlove.hu-ról szoktam

2022. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Pont tegnap érkezett meg a csomag, amit a munkahelyemre rendeltem. Szól a portás a telefonon, hogy "jött egy csomagod, szerintem valami informatikai cucc". Hát... igen. :D

2022. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexshopból rendelem automatába, amikor csak kell. Egyébként nem ciki, ha elfogy simán megveszem bárhol.
2022. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!