Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek és tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a milligest fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
Most írta fel nekem a doki, eddig nem szedtem még soha fogamzásgátló tabit, viszont eléggé tartok a sok mellékhatástól...a neten csak nagyon régi véleményeket olvastam róla, esetleg aki most szedi/mostanában szedte, mik a tapasztalatok? Tudom tudom, ez is személytől függ, de azért érdekelne így is

2022. júl. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Relax-relax-relax! Ha annyira általános lenne a mellékhatás akkor nem lenne forgalomban. ElőfordulHAT, de ez nagyon egyénfüggő. Az hogy a te szervezeted hogyan reagál csak akkor tudod meg ha elkezded alkalmazni.
2022. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem, nálam semmi probléma nem volt vele. Kb. az utolsó egy évben egy kicsit felerősödött a migrénem (nem tudom, hogy ennek a számlájára írható-e), de azóta ez is megszűnt. Előtte is rendszeres és egész pontos volt a havim, utána is az maradt.
2022. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Ami lemaradt: kicsit több, mint két éve hagytam abba. Nekem a nőgyógyász anno azt mondta, hogy fiataloknak ezt ajánlja (ritka mellékhatások), ez egy kombinált tabi amúgy. Ha nincs erős migréned, vérrög probléma stb. akkor sztem jó választás ideiglenesen, olvasd el mindenképp a betegtájékoztatót (ott le van írva kiknek nem javallott).


**Még utólag talán azt is el tudom mondani, hogy kicsit azóta nagyobb a libidóm, de itt sem volt jelentős eltérés.

2022. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én durván 3 éve szedem és semmi problémám nincs vele, nem tapasztaltam mellékhatást. Előtte zoelyt szedtem fél évig, de ott össze vissza véreztem. 21l
2022. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huu koszonom a gyors valaszokat,most nagyon megnyugtattatok😊
2022. júl. 9. 00:22
 6/7 anonim válasza:

Én több mint 15 évig szedtem. Semmi gondom nem volt vele, rendszeresen beállította a mensit. Most már le kellett tennem kiöregedtem belőle.

Van még két 21 db-os levelem, ha érdekel valakit, persze csak ha ezt szedi.

2023. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat. Nekem sajnos le kellett tennem kb fél év használat után, a lididómat teljesen elvette, és minden hónapban vagy második an fertőzésem volt,illetve én híztam is tőle egy jó 5-10kg-ot:( már 3 hónapja nem használom, azóta semmi fertőzés,libidó is visszajött, szóval tuti ez volt az ok...köszönöm a válaszokat, örülök hogy nektek bejött!
2023. júl. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!