Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Noriel fogamzásgátló tablettár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noriel fogamzásgátló tablettáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma írta fel az orvos a noriel nevű fogamzásgátló tablettát. Majd ha megjön, a menstruáció 5. napján kell elkezdenem szedni.


Így elöljáróban, milyen tünetekre számíthatok? Híztatok tőle? A bőrötökre mekkora hatással volt? A libidó mekkora mértékben csökkent? Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok, aki ezt a bogyót szedi, ne tartsa magában!



2021. szept. 30. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinél egyéni, a mellékhatások LEHETSÉGESEK de nem mindenkinél jelentkeznek! Ha jelentkezik (ne két nap után kezd el vélni magadon felfedezni, hanem ha három hónap után fennáll) akkor visszamész másik készítményért és kész.
2021. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 1 éve és 2 hónapja szedem, a libidóm nemhogy csökkent volna, hanem nőtt és a melleim picit érzékenyebbek lettek.

Talán egy picit híztam, de az nem biztos, hogy a bogyótól van.

2021. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!