Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 2. Héten elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2. Héten elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettából 1 szemet lehet gond ?

Figyelt kérdés
4 éve szedem a fogamzásgátló tablettát a 2. Héten nem vettem be 1 szemet pont aznap szeretkeztem a párommal. Kb 15-20 órával utána vettem be a kimaradt szemet. Lehet ebből gond ?

2022. júl. 5. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt írták a tájékoztatóban hogy 2. Héten nem olyan veszélyes és ha tudom vegyem be a kimaradt szemet még hogyha az aznapit is akkor kell bevennem ,csak azt szeretném tudni hogy volt e már valakinek ilyenből gond.? A kimaradt szem utáni napon pecsételő vérzésem ,barna folyásom van .
2022. júl. 5. 00:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lesz belőle. Akkor sem lenne ha skippelted volna a szemet és másnak normál időben a következő szemet vetted volna be.
2022. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig még nem volt ilyen hogy elfelejtettem volna 1 szemet beszedni akkor ez a barna folyás is normális ? Szedem továb a tablettát rendesen megfog jönni utána a menzeszem ? Vagy most megzavarhattam ezzel a dologgal ?
2022. júl. 5. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Kövesd a betegtájékoztatóban leírtakat.


Én eddig kétszer felejtettem el tabit, az egyik a 2. héten volt, és nem lett semmi baj.

2022. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!