Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem a tabit szedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem a tabit szedni? Ez lesz az első levél! Ma vagyok a 21. ik napos és már egy picit vérzek! Álltalában 25-26. ik napon jön meg rendesen.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg azt a napot amikor teljesen élénkpiros, bőséges vér jön, kisebb-nagyobb görcsök kíséretében. (Nekem általában ilyen az első napom.) Akkor kezdd el szedni a tabit. Viszont sok orvos azt ajánlja h elkezdheted szedni a mensid 5.napján is, mert ilyenkor már biztos hogy menstruálsz, és kevesebb a közti vérzések esélye is. Viszont ha így kezded el akkor később alakul ki a védettséged. Én első napon kezdtem el.
2010. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menzesz első napján kell kezdeni, vagy gyógyszertől függően a 3. 5. nap. Vedd be akkor, mikor rendesen megjön, és ebben a hónapban még védekezz mellé.
2010. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ne!!! A menzesz 1. napján kell bevenni, és az 1. nap tegnap volt, hiszen "picit" véreztél. Nem számít, mikor jön meg rendesen. A legelején kell, világosan rá van írva a használati utasításra.
2010. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!